Konec bouřlivého manželství. Bartošová opustila soud v slzách

Praha – Ivetě Bartošové skončilo manželství s hercem Jiřím Pomejem, kterého před soudem zastupoval jeho právní zástupce, ukončil Obvodní soud pro Prahu 10 za dvacet minut. Bartošová k soudu dorazila osobně.

371
doporučujeme

Zpěvačka se svěřila s prvními pocity deníku Týden.cz: „Určitě se mi hodně ulevilo, je to tečka za naším vztahem.“

Podle vyjádření právničky Ivety Bartošové, ani jedna strana nepodala odvolání. „Jsem ráda, že Iveta k soudu přišla. Je na ní vidět, že začíná nový život,“ řekla deníku Blesk.cz Kejmarová.

Jiří Pomeje nechtěl Ivetě dělat žádné problémy, sdělil jeho právní zástupce: „Můj klient mě poprosil, abych to vyřídil za něj, a sám si přál, aby to proběhlo co nejdůstojněji, jak si jeho manželka přála,“ řekl Michal Vondráček pro Týden.cz a dodal: „Manželství je rozvedeno, naprosto korektně během chvilky. Rozsudek obdržíme do třiceti dnů a tím to skončilo.“ Pomeje u soudu nebyl, ale dle deníku Blesk byl zcela určitě někde poblíž.

Bartošová odešla od soudu s pláčem, ale šťastná.

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje byli manželé dva roky a neměli spolu žádné děti. Jejich soužití bylo plné dramatických zvratů, které neustále plnily titulní stránky bulvárních médií.

Svatba nyní čtyřiačtyřicetileté Bartošové a pětačtyřicetiletého Pomejeho v Hluboké nad Vltavou se v září 2008 stala vysoce sledovanou událostí. Vztah ale poznamenaly problémy zpěvačky s alkoholem a utišujícími léky a nepříznivě se projevily i Pomejeho finanční potíže způsobené neúspěchem jeho filmového projektu Andělská tvář.

Bartošová má z dlouholetého vztahu s hudebníkem Ladislavem Štaidlem syna Artura. Téměř před rokem pražský městský soud potvrdil nad výchovou Artura ochranný dohled. Tehdejší znalecké posudky vypověděly, že je u Bartošové nutná stálá ambulantní protialkoholní léčba. Z léčebny prý odešla "nedoléčená". Ze závislosti na alkoholu se zpěvačka léčila v srpnu 2007 v Kroměříži.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrad Přimda představuje v českých dějinách mnohá „nej“

13.06.2021 15:30 Zřícenina hradu Přimda se vypíná na kopci nad stejnojmennou obcí v okrese Tachov v západních…

Mor zabíjel i mezi šlechtici. Kdo na něj doplatil?

13.06.2021 14:00 Mor si nevybíral mezi bohatými a chudými, urozenými či neurozenými. Smrtelná choroba zasáhla také…

Královna Alžběta II. oslavila své první narozeniny od smrti prince Philipa

12.06.2021 18:35 Britská královna Alžběta II. dnes přihlížela vojenské přehlídce na hradu Windsor konané na její…

Sebastian Kneipp a jeho léčení vodou. Doporučoval i otužování

12.06.2021 16:30 Léčivé účinky vody jsou známy celá tisíciletí, lázeňství se zrodilo již v období starověku. Voda…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama