Britney Spears si zase nadrobila: Má dítě s bratrem svého "ex"?

Praha/Florida - "I´m not that innocent," zpívá americká popová star Britney Spears (31) v jednom ze svých hitů. V překladu to znamená "nejsem zas tak nevinná". A podle toho, co se kolem Britney v poslední době vyrojilo za skandály, to je pravda. Věděli jste, že otcem jejího dítěte je možná bratr jejího bývalého přítele?

Přidejte svůj názor

Kolem Britney je zase živo. A přitom to vypadalo, že se opět dere na výsluní světového popu (viz megahit Criminal nebo role porotkyně v posledním ročníku amerického X factoru; přesto - jaký to rozdíl oproti "návratům" Ivety Bartošové, že). Ale pozor - je tu další skandál, vlastně skandály.

Bratr jejího expřítele Kevina Federlina Christopher ji u soudu na prosluněné Floridě zažaloval rovnou za několik trestných činů najednou - za sexuální obtěžování, za vydírání a za... krádež.

A navíc, Christopher se u soudního slyšení hodlá "vytasit" s testy DNA. Je totiž přesvědčen, že otcem syna Britney Seana Prestona (7) je on sám, nikoliv jeho bratr, s nímž byla Britney "oficiálně".

Vyjádření Britney se získat nepodařilo, ale rozhodně to nebude mít lehké. Má už za sebou pozdvižení kvůli závislosti na alkoholu i kvůli podezření z týraní dětí, ale nejnovější obvinění vypadají na další zatěžkávací zkoušku.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co se stalo s angličtinou vévodkyně Meghan? Lingvistka si všimla zajímavé…

18.02.2019 07:28 Podle některých jazykovědců si Meghan Markleová od svatby s princem Harrym osvojuje britský přízvuk…

Kam s vypraným prádlem? Hlavně ho nevěšte na sušák, varují odborníci

17.02.2019 22:06 Aktualizováno Když je venku teplo a slunečno, na téměř každém balkoně či zahradě můžeme vidět hromady vypraného…

Utajený pohřeb Freddieho Mercuryho: Kde leží jeho ostatky se nikdy nikdo…

17.02.2019 19:42 Zpěvák kapely Queen patří mezi nejlepší světové umělce v historii a i po desítkách let od jeho…

Zničit zdraví si můžete i doma. Stačí při úklidu ignorovat místa, kterých…

17.02.2019 11:31 V každé domácnosti žijí bakterie, kterým se daří bez ohledu na to, jak čistotní jste a jak často…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama