Podvedená Partyšová zase řádí: Paří a o chlapy nouzi rozhodně nemá!

Praha/Špindlerův Mlýn - "Český Aspen" neboli Špindlerův Mlýn opět před koncem starého roku a před příchodem toho nového ožívá, sjíždějí se do něj hvězdy i hvězdičky tuzemského prostředí. Chybět nemůže ani moderátorka Gábina Partyšová (34), která si v roce 2012 prožila své. Jak ale informuje Nedělní Blesk, Gábina si nabyté svobody užívá plnými doušky! Že by nový chlap na obzoru?

Přidejte svůj názor 1 komentář

Královna věčírků, to je a vždycky bude Gábina Partyšová

Gábina Partyšová byla po celý rok vláčena bulvárem - její muž, podnikatel Josef Kokta, je totiž (údajně) otcem dítěte, které čeká mladinká Ornella Štiková. Partyšová dlouho za Koktou, s nímž má syna Kristiána, stála, podporovala ho, ale nyní jí už došla trpělivost a podala žádost o rozvod.

Cítí se tak volná jako pták a do "Špindlu" si vyrazila užívat a pařit do místních luxusních horských podniků.

„Žádostí o rozvod mně spadl kámen ze srdce. Víte, kolik jsem za těch posledních měsíců probrečela polštářů? Teď mám vidinu, že budu zase volná a především nespojovaná se Štikovic rodinou, se kterou mě dal násilně dohromady můj manžel," svěřila se Nedělnímu Blesku Partyšová.

Nový rok 2013 je tak pro moderátorku opravdu novým, bude si muset nějak uspořádat svůj soukromý život. Nyní je tak bez chlapa, ale vypadá to, že dlouho "na ocet" nezůstane.

„Od té doby, co se rozneslo, že se rozvádím, mám spoustu ctitelů. A musím přiznat, že mi to je velice příjemné. V práci nebo kdekoli se pohybuji mi zanechávají květiny a vzkazy," měla Partyšová upřímnou radost ve vyjádření pro Nedělní Blesk.

Moderátorka "primáckého" TOP STAR Magazínu umí skvěle skloubit práci a zábavu. Do Špindlerova Mlýna se vyrazila bavit, ale zároveň točila reportáže pro VIP zprávy a TOP STAR Magazín.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co se stalo s angličtinou vévodkyně Meghan? Lingvistka si všimla zajímavé…

18.02.2019 07:28 Podle některých jazykovědců si Meghan Markleová od svatby s princem Harrym osvojuje britský přízvuk…

Kam s vypraným prádlem? Hlavně ho nevěšte na sušák, varují odborníci

17.02.2019 22:06 Aktualizováno Když je venku teplo a slunečno, na téměř každém balkoně či zahradě můžeme vidět hromady vypraného…

Utajený pohřeb Freddieho Mercuryho: Kde leží jeho ostatky se nikdy nikdo…

17.02.2019 19:42 Zpěvák kapely Queen patří mezi nejlepší světové umělce v historii a i po desítkách let od jeho…

Zničit zdraví si můžete i doma. Stačí při úklidu ignorovat místa, kterých…

17.02.2019 11:31 V každé domácnosti žijí bakterie, kterým se daří bez ohledu na to, jak čistotní jste a jak často…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama