Bartošová a Rychtář: Pravda o jejich rozchodu!

Praha - Zpěvačka Iveta Bartošová (46) měla být minulou neděli napadena svým partnerem Josefem Rychtářem (54). Oba to ale Prásku v exkluzivním rozhovoru vyvrátili. Podle posledních informací se však zdá, že zřejmě neříkali pravdu.

371
doporučujeme

O tom, že byla labilní Bartošová údajně napadena Rychtářem, jsme informovali již v pondělí. Prý se pohádali, následně pak došlo k drsnému útoku, po němž se měl Rychtář od zpěvačky okamžitě odstěhovat. Už po několika hodinách však došlo na usmiřování.

„Musíme se tomu s Ivetou smát. Iveta je v pořádku, rozhodně jsem ji nezmlátil, sedí tu vedle mě zabalená do deky," řekl zpěvaččin partner. Vše potvrdila nepřímo i Iveta, která vedle Rychtáře špitala do telefonu, že jí nic není.

Jenže Bartošová napadení prý skutečně ohlásila. „Mohu potvrdit, že šestačtyřicetiletá žena učinila v Říčanech na policejní služebně oznámení o údajném napadení svým čtyřiapadesátiletým partnerem, ke kterému mělo dojít v Uhříněvsi už 28. února," uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa s tím, že žena nakonec odmítla sepsání celé věci s tím, že oznámení učiní v Uhříněvsi. Říčanská nemocnice pak v celé události figuruje zřejmě jen tím, že si zde byla pro zprávu z lékařského vyšetření.

Rychtář se sice podle prvních zpráv musel odstěhovat, v pondělí však byl u Ivety, když s námi mluvil po telefonu. V úterý se pak rozjel do autobazaru, koupit a přivéz zpěvačce nové auto. Když jsme s párem mluvili o několik dní později tedy ve čtvrtek a v pátek. Byli jsme ujištěni, že jsou oba v Ivetině domě. Oba se léčí z chřipky, leží a odpočívají. O útoku, napadení nebo oznámení na policii nebyla ani řeč. Uvidíme, jaký bude mít kauza vývoj v novém týdnu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrad Přimda představuje v českých dějinách mnohá „nej“

13.06.2021 15:30 Zřícenina hradu Přimda se vypíná na kopci nad stejnojmennou obcí v okrese Tachov v západních…

Mor zabíjel i mezi šlechtici. Kdo na něj doplatil?

13.06.2021 14:00 Mor si nevybíral mezi bohatými a chudými, urozenými či neurozenými. Smrtelná choroba zasáhla také…

Královna Alžběta II. oslavila své první narozeniny od smrti prince Philipa

12.06.2021 18:35 Britská královna Alžběta II. dnes přihlížela vojenské přehlídce na hradu Windsor konané na její…

Sebastian Kneipp a jeho léčení vodou. Doporučoval i otužování

12.06.2021 16:30 Léčivé účinky vody jsou známy celá tisíciletí, lázeňství se zrodilo již v období starověku. Voda…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama