Zpěvačka Šárka Rezková po smrti muže: Pár lidí jsem ztratila, víc jsem jich získala

Praha - Zpěvačka Šárka Rezková(41), vdova po tragicky zemřelém hudebníku a šéfovi Country Beatu Jiřím Brabcovi (+63), se už zase dostává do pohody. "V prosinci to bude sedm let, co se Jiří zastřelil a nechal mě tu s třemi dětmi samotnou," ponořila se Šárka do smutných vzpomínek.

Přidejte svůj názor

Zpěvačka Šárka Rezková léčí smutek dorty

"Ale smutek ustoupil a zbyly mi vzpomínky jen na to hezčí, co bylo v našem vztahu," řekla Korzu vzápětí už veseleji.

Měsíce po pohřbu Jiřího to Šárka vůbec neměla lehké. Ale hodně jí pomohly děti, dnes osmnáctiletý Otík, patnáctiletý Filip a šestiletý Dominik, přátelé i její současný partner Mirek.

"Když jste v problémech, teprve poznáte, kdo je kamarád a kdo se jím jen dělá. Na vlastní kůži jsem zažila pravdivost slov, že v nouzi poznáš přítele. A jsem ráda. Pár lidí jsem ztratila, víc jsem jich získala," tvrdí Rezková.

Ze smutku ji léčí cukrárna. V současné době nemá o práci nouzi. Sice nekoncertuje, ale je zvána na rozličné akce, kde si zazpívá, připravuje novou desku a stará se o rodinu. A spolu s přítelem Mirkem se vrhla i na podnikání.

"No, aby toho nebylo málo, pořídili jsme si cukrárnu ve Vršovicích. Sice bych se měla sladkému vyhýbat obloukem, protože neustále bojuji s váhou…. Ale řekněte, dá se odolat?" zasnila se zpěvačka a podnikatelka a ukázala na přehlídku lákavých dortů na pultech.

Po počáteční nedůvěře si už cukrárna našla stálé zákazníky. Sladkosti nakupují Šárka s Mirkem u čtyř výrobců, protože, jak tvrdí, ani jeden nemá všechno podle jejich gusta.

K dortu si můžete dát skvělou kávu a jako bonus si poslechnout z reproduktoru i největší hit Šárky Rezkové - písničku Borůvková.

Témata:
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co se stalo s angličtinou vévodkyně Meghan? Lingvistka si všimla zajímavé…

18.02.2019 07:28 Podle některých jazykovědců si Meghan Markleová od svatby s princem Harrym osvojuje britský přízvuk…

Kam s vypraným prádlem? Hlavně ho nevěšte na sušák, varují odborníci

17.02.2019 22:06 Aktualizováno Když je venku teplo a slunečno, na téměř každém balkoně či zahradě můžeme vidět hromady vypraného…

Utajený pohřeb Freddieho Mercuryho: Kde leží jeho ostatky se nikdy nikdo…

17.02.2019 19:42 Zpěvák kapely Queen patří mezi nejlepší světové umělce v historii a i po desítkách let od jeho…

Zničit zdraví si můžete i doma. Stačí při úklidu ignorovat místa, kterých…

17.02.2019 11:31 V každé domácnosti žijí bakterie, kterým se daří bez ohledu na to, jak čistotní jste a jak často…

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama