Zpěvačka Šárka Rezková po smrti muže: Pár lidí jsem ztratila, víc jsem jich získala

Praha - Zpěvačka Šárka Rezková(41), vdova po tragicky zemřelém hudebníku a šéfovi Country Beatu Jiřím Brabcovi (+63), se už zase dostává do pohody. "V prosinci to bude sedm let, co se Jiří zastřelil a nechal mě tu s třemi dětmi samotnou," ponořila se Šárka do smutných vzpomínek.

Přidejte svůj názor

Zpěvačka Šárka Rezková léčí smutek dorty
doporučujeme

"Ale smutek ustoupil a zbyly mi vzpomínky jen na to hezčí, co bylo v našem vztahu," řekla Korzu vzápětí už veseleji.

Měsíce po pohřbu Jiřího to Šárka vůbec neměla lehké. Ale hodně jí pomohly děti, dnes osmnáctiletý Otík, patnáctiletý Filip a šestiletý Dominik, přátelé i její současný partner Mirek.

"Když jste v problémech, teprve poznáte, kdo je kamarád a kdo se jím jen dělá. Na vlastní kůži jsem zažila pravdivost slov, že v nouzi poznáš přítele. A jsem ráda. Pár lidí jsem ztratila, víc jsem jich získala," tvrdí Rezková.

Ze smutku ji léčí cukrárna. V současné době nemá o práci nouzi. Sice nekoncertuje, ale je zvána na rozličné akce, kde si zazpívá, připravuje novou desku a stará se o rodinu. A spolu s přítelem Mirkem se vrhla i na podnikání.

"No, aby toho nebylo málo, pořídili jsme si cukrárnu ve Vršovicích. Sice bych se měla sladkému vyhýbat obloukem, protože neustále bojuji s váhou…. Ale řekněte, dá se odolat?" zasnila se zpěvačka a podnikatelka a ukázala na přehlídku lákavých dortů na pultech.

Po počáteční nedůvěře si už cukrárna našla stálé zákazníky. Sladkosti nakupují Šárka s Mirkem u čtyř výrobců, protože, jak tvrdí, ani jeden nemá všechno podle jejich gusta.

K dortu si můžete dát skvělou kávu a jako bonus si poslechnout z reproduktoru i největší hit Šárky Rezkové - písničku Borůvková.

Loading...
Témata:
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak se vyrovnat s podzimní depresí: Pozor na tyto chyby

13.11.2019 08:28 Podzim je možné prožít v plné formě, i když v tomto ročním období často klesá energie a morálka.…

Marek Eben nemá v televizi co dělat? Po drsném útoku na moderátora to…

12.11.2019 22:10 Aktualizováno Oceňovaný filmový kritik Kamil Fila se zaměřil na problematiku slavných českých moderátorů. ten…

Noční můra důchodců? Omyl, varují lékaři, za Alzheimera vděčíte dětství

12.11.2019 22:00 Aktualizováno Více, než 30 milionů lidí na světě trpí Alzheimerovou nemocí. Medicína na ní zatím nezná žádný…

Řídit Boeing může v centru Prahy každý? Naučíte se to za pár minut

12.11.2019 21:06 Milovníci letectví se dočkali opravdu věrného simulátoru, na kterém si může každý vyzkoušet, jaké…

Právě se děje

Další zprávy

reklama