VIDEO: Iveta Bartošová uchvátila zpěvem celý kostel

Praha - Kostel narvaný k prasknutí, místo kněze pod oltářem hrdě stojí Pepa Rychtář (55) a vedle něj zpívá jeho žena Iveta Bartošová (47). Byla to podívaná pro skutečné znalce.

371
doporučujeme

Zdroj: YouTube

Další koncert Ivety Bartošové se odehrál v Uhříněvsi, takže to neměla z domu vůbec daleko. Vifikla se jako na výroční ples a poté zpívala naplněnému kostelu spolu s dětským sborem. Podle místních účastníků to byl opravdu zážitek.

Ve městě se samozřejmě objevil také Zdeněk Macura (27), který jde ve stopách své Ivety vždy, jakmile se vynoří ze svého obydlí. Navzdory tomu, že policie měla pokyn, aby ho do kostela nevpouštěla, dovnitř se dostal. Choval se však slušně a do zpěvu nekřičel, ani se nesnažil odvézt Ivetu Bartošovou na Apeninský poloostrov.

Když se ho novináři z Blesku zeptali, jak se mu Iveta líbí, upozornil na to, že zatímco on má nádhernou vlnitou trvalou s okapovitou úpravou na spodní části hlavy, Iveta vypadala úplně normálně. "Vypadala dobře, akorát měla takový až moc obyčejný účes," sdělil Zdenda.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Šerpa Ang Rita (†72), s nímž první Čechoslováci dobyli Everest

21.09.2020 15:51 Ve věku 72 let zemřel jeden z nejznámějších nepálských horolezců, Šerpa Ang Rita. Proslavil se tím,…

Sbírky Rudolfa II. byly pověstné. Co obsahovaly a co se s nimi stalo?

20.09.2020 19:52 Aktualizováno Je všeobecně známo, že císař Rudolf II. sbíral umělecké a historické předměty či kuriozity.…

Co se vařilo a jedlo na středověkých hradech? Tehdejší menu vás zřejmě…

19.09.2020 17:29 Aktualizováno Divoké hony za zvuků lesních rohů a bohaté hostiny plné masa ve velkých síních. To je jistě to, co…

Pringles jsou pohromou recyklace. Známé lupínky dostanou ekologičtější obal

19.09.2020 13:15 Kdo by neznal křupavé lupínky, které při otevření udělají charakteristické „pop“. Pringles od…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama