Zimní Run-Up pokoří další výškovou budovu

Olomouc/Praha – Milovníky závodu Run-Up neboli běhu do schodů jistě potěší letošní novinka v podobě prvního zimního Run-Up. Ten se uskuteční již v sobotu 20. prosince s cílem překonat budovu Harfa Office Park.

Plakát k Harfa Run-Up 2014
doporučujeme

Závody Run-Up se organizují po celém světě od Berlína, Vídně, přes Taipei až po Sydney, Chicago nebo Singapour. Tím nejznámějším je bezesporu závod, který se koná každoročně ve známém Empire State Building. Cíl je vždy stejný, a to vystoupat, co nejrychleji, do nejvyššího patra vybraných výškových budov. První závody Run-Up u nás pořádá již od roku 2007 olomoucká agentura ChrisFromParis. Po téměř čtyřech desítkách úspěšných závodů se letos příznivci běhu do schodů výškových budov dočkají i prvního zimního Harfa Run-Up 2014, který se bude konat v sobotu 20. prosince s cílem překonat budovu Harfa Office Park.

V den závodu se běžci sejdou v Galerii Harfa před obchodem Interspar. Závod povede od parkoviště v 2. patře, kde běžci vyběhnou přes služební schodiště až do 14. patra. Vybíhat se bude v pravidelných intervalech a dvacet nejrychlejších postoupí do finále. Nebude chybět ani malý závod pro děti, ve kterém každé zúčastněné získá dárek. Před závodem organizátoři sečtou výtěžek ze startovného a výsledná suma bude rozdělena na tři části. Jedna část bude věnována vítězce, druhá vítězi závodu a třetí vylosovanému běžci. Čím více bude tedy registrovaných běžců, tím vyšší výhry budou. Více o registraci a další informace můžete nalézt na www.run-up.cz.

Témata: Závody Run-Up
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Alchymisté ve službách šlechty. Rudolf II. nebyl jediný, koho tajemná věda…

12.06.2021 12:30 Císař Rudolf II. je pověstný svou vášní pro alchymii. Tento panovník však nebyl zdaleka jediný,…

Princ Harry a vévodkyně Meghan oznámili narození dcery. Pojmenovali ji po…

06.06.2021 18:59 Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová oznámili narození své první dcery, pojmenovali…

Zákeřná tuberkulóza vzala život i slavným osobnostem

30.05.2021 13:05 Tuberkulóza patřila v minulosti k nevyléčitelným a smrtelným chorobám. Zabíjela i mezi slavnými a…

Karel Hynek Mácha a jeho lásky. Jak to měl se ženami?

29.05.2021 16:00 Máj je lásky čas – alespoň podle Karla Hynka Máchy. A jak to měl tento romantický básník s láskou? …

Právě se děje

Další zprávy

reklama