Výstaviště Černá louka potěší zahrádkáře i milovníky esoteriky

Ostrava – Poslední zářijový víkend na Výstavišti Černá louka bude lákat především milovníky zahrádkaření, včelaření i esoteriky. Uskuteční se zde totiž největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji s názvem Život na zahradě. Současně bude probíhat výstava Zdraví a duše, která spojuje zdravý životní styl a esoteriku.

Přidejte svůj názor

Z předchozích ročníků výstav Život na zahradě, Zdraví a Duše
doporučujeme

Celkem 13. ročník prodejní a kontraktační výstavy Život na zahradě, který se uskuteční ve dnech 23. až 25. září, nabídne zejména prodej květin, okrasných rostlin a dřevin, včelařských a zahrádkářských produktů a potřeb. Prezentovat se budou výrobci a prodejci nejen z České republiky, ale i z Polska a Slovenska. Návštěvníci budou moci obdivovat nejkrásnější plody letošní úrody, originální aranžmá a dekorace z živých i sušených květin, ovoce, zeleniny a dřevin. Nebudou chybět poradny pro laickou i odbornou veřejnost, semináře a přednášky. Novinkou letošního ročníku je umístění včelařů i zahrádkářů v jedné výstavní hale. Opět se nezapomíná ani na děti, pro které je připraveno vyhodnocení soutěže nazvané Mezinárodní soutěž dětí v zahradnických dovednostech. Dospělé čeká soutěž O nejlepší med a medovinu Moravskoslezského kraje.

Produkty a služby z oblasti alternativní medicíny, zdravého životního stylu, esoteriky a Feng-Shui pro změnu návštěvníkům nabídne výstava Zdraví a duše. Koncepce festivalu je uspořádána dle učení Feng-Shui, kde nebudou chybět odpočinkové a relaxační zóny, komerční sekce, přednáškové sály, podium s programem, čajovna nebo vegetariánská restaurace.

Výstava nabídne také bohatý doprovodný program plný přednášek, workshopů, meditací, muzikoterapie či ukázek různých cvičení. Novinkou letošního ročníku je otevření další výstavní haly pro vystavovatele a připojení čtvrtého přednáškového sálu. Návštěvníky čeká více než 60 přednášek na témata sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, angeochirologie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí nebo šamanské léčivé rituály. V sobotu se navíc uskuteční akce Přechod přes žhavé uhlí, která se opět odehraje na Slezskoostravském hradě. Za cenu jednoho vstupného mají návštěvníci přístup na obě tyto výstavy. Více informací lze nalézt na www.cerna-louka.cz.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak se vyrovnat s podzimní depresí: Pozor na tyto chyby

13.11.2019 08:28 Podzim je možné prožít v plné formě, i když v tomto ročním období často klesá energie a morálka.…

Marek Eben nemá v televizi co dělat? Po drsném útoku na moderátora to…

12.11.2019 22:10 Aktualizováno Oceňovaný filmový kritik Kamil Fila se zaměřil na problematiku slavných českých moderátorů. ten…

Noční můra důchodců? Omyl, varují lékaři, za Alzheimera vděčíte dětství

12.11.2019 22:00 Aktualizováno Více, než 30 milionů lidí na světě trpí Alzheimerovou nemocí. Medicína na ní zatím nezná žádný…

Řídit Boeing může v centru Prahy každý? Naučíte se to za pár minut

12.11.2019 21:06 Milovníci letectví se dočkali opravdu věrného simulátoru, na kterém si může každý vyzkoušet, jaké…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama