Retro víkend představí i tanečníky ze StarDance

Ostrava - Nadcházející víkend v ostravském obchodním centru Nová Karolina bude tentokrát v retro stylu. Návštěvníky čeká retro taneční show plná skvělých tanečních mistrů České republiky, ale i účastníci pořadu StarDance. Po celý víkend budou také připraveny slevy na zboží, které je ve stylu retro nebo speciální menu vybraných kaváren a restaurací.

Přidejte svůj názor

Taneční mistři Filip a Sabina Karáskovi

Retro víkend odstartuje v pátek 21. března v 16 hodin exhibičním vystoupením tanečního klubu Trend Ostrava. Jeho členové patří mezi profesionály, o čemž svědčí řada ocenění z domácích i zahraničních soutěží. Pódium ovládnou například dvojnásobní mistři České republiky v latinskoamerických tancích Filip a Sabina Karáskovi.

„Mezi účastníky budou mistři České republiky a další vynikající tanečníci. Některé z nich mohou návštěvníci znát z oblíbeného pořadu StarDance. Každé vystoupení uvede moderátor spolu s odbornicí na tanec, která k danému číslu poskytne zasvěcený komentář. Nejenže se diváci pokochají perfektně sladěnými pohyby tanečníků, ale také se dozvědí informace o původu tanců, jejich symbolice, tanečních prvcích či kostýmech," přibližuje marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan.

Po skončení pátečního programu budou v prostorech Fora Nová Karolina znít hudební hity z 60. a 70. let. Příznivci tohoto stylu si přijdou na své zejména v sobotu. Kromě písní legendárních Beatles nebo krále rokenrolu Elvise Presleyho si budou moci poslechnout skupiny Neo Chess Sunny Rock a Roll Band, které mají v repertoáru známé filmové melodie. „Těšíme se na všechny návštěvníky a věříme, že Retro víkend bude příjemným zpestřením, při kterém si lidé připomenou atmosféru z časů svých rodičů a prarodičů," dodává Tomáš Lučan. Program Fora Nová Karolina pamatuje i na děti. V neděli je pro ně přichystáno představení studia Karolinka. Tentokrát budou s Klauny z Balónkova probouzet jaro.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Italové se rozloučili s Lagerfeldem. Představili jeho poslední kolekci

21.02.2019 19:52 Italská luxusní módní značka Fendi se dnes na milánském týdnu módy rozloučila se svým dvorním…

Herec Smollett tahal všechny za nos? Napadení si vymyslel, hrozí mu vězení

21.02.2019 15:29 Aktualizováno Americká prokuratura obvinila herce Jussieho Smolletta, že lhal o svém napadení dvěma muži, jehož…

Spermidin: Zázračná látka, která prodlužuje život. Nachází se nejen v…

21.02.2019 14:48 Říká se, že sex zlepšuje zdraví člověka. Stejně tak i zdravé potraviny. Obojí má ale jedno společné…

Hitler mohl druhou světovou vyhrát. Udělal chyby, které nás zachránily…

21.02.2019 12:13 Jen málokdo si dokáže představit, jak by dnes vypadal svět, kdyby Adolf Hitler vyhrál druhou…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama