Jak shodit kilogramy po svátcích? Čtěte

Praha - Protáhnout si zlenivělé tělo a začít shazovat nabrané kilogramy, a to zdarma, mohou Pražané od 25. do 31. prosince na několika pražských sportovištích. V rámci akce v Praze otevře na sedm desítek sportovišť a letošní novinkou je také rezervační systém.

Přidejte svůj názor

Fitness, ilustračni fotografie
doporučujeme

V rezervačním systému si lidé zamluví sportoviště, o které mají zájem. E-mailem následně obdrží voucher, který přeloží při příchodu. Některá sportoviště neumožňují rezervaci online, v takovém případě se lidé musí obrátit přímo na provozovatele pro ověření, zda je sportoviště v uvedený čas k dispozici.

Praha sportovní je projekt s pražského magistrátu a komerčních partnerů, jehož cílem je podpora sportování v metropoli.


Praha 1

Zkusit vylézt až na vrchol lezecké stěny zve společnost Ultra Ant, která sídlí v polo podzemí v Týnské ulici. Kdo by se chtěl příjemně mezi svátky protáhnout, může zkusit Bazén v Tyršově domě v ulici Újezd. Sportovní aktivity lze zakončit jógou v Energy Studiu Home v ulici Hellichově.


Praha 2

Zátěžovou jízdu na kole, která pomůže shodit vánoční kila, si lidé mohou přijít vyzkoušet do Spinning arény v Myslíkově ulici. Nahromaděný stres si vybít na boxovacím pytli v Kosagym Vinohrady ve Vinohradské ulici. Sportovat se dá i netradičním způsobem. Zkusit si step nebo tanec zve studio Four Taps ve Štěpánské ulici.


Praha 3

Provětrat tenisové rakety a prohnat míček po kurtu mohou lidé přijít zdarma do areálu TJ Spoje v ulici na Balkáně. Vylézt po stěně mohou Pražané v baru Boulder v Bořivojově ulici.


Praha 4

Milovníci zimních sportů si mohou přijít zabruslit do haly HC Kobra, která stojí v Mikulecké ulici. SK Oaza v Jeremekově ulici se otevře všem hráčům stolního tenisu. Příjemnou aktivitou mezi svátky se může pro Pražany stát i floorball, který si přijdou zahrát do sportovního areálu Hamr v Braníku. Odpálit pár míčků si zdarma mohou lidé ve Squashpointu v ulici Květnového vítězství. Kurz aikida si mohou zkusit u Michala Židlického, který kurzy bojového umění provozuje v ulici U Habrovky. Ve dvou vyhřívaných halách se bude hrát beachvolejball v Beachklubu na Pankráci v ulici Horáčkova.


Praha 5

Vstup zdarma do bazénu SK Motorlet nebo do aquaparku na Barrandově potěší děti, které se mohou projet na tobogánu, ale i dospělé, kteří si mohou zaplavat v 25 metrovém bazénu. Zahrát si hokej nebo si jen tak si zabruslit mohou lidé přijít do zimního stadionu Nikolajka.


Praha 6

Do kryté nafukovací haly v ulici Sibelova pak láká mezi svátky vstup zdarma Prague beach Střešovice. Za sportem by lidé měli vyrazit i do krytého komplexu stadion mládeže v Kotlářce. Zahrát si squash nebo si jít si zaplavat pak mohou lidé na Strahov.


Praha 7

Hokejisté každého věku si mezi svátky mohou přijít zabruslit do Incheba arény. Své dveře otevře také lezecké centrum Holešovice nebo Bowling Radava v ulici Milady Horákové. Zaplavat si před koncem roku láká zdarma plavecký bazén Výstaviště.


Praha 8

Do akce se zapojil v Praze 8 Beachklub a Tenis Ládví v ulici Chabařovická, Squash Sport v Cimické ulici anebo Softballový klub Joudrs v Dolákově ulici.


Praha 9

"Kopnout do mičudy" zve FK Újezd nad Lesy, který sídlí v Pilovské ulici a protáhnout zlenivělé svaly pak Kosagym Horní Počernice.


Praha 10

Osvěžit se lidé mohou do konce roku zdarma také do plaveckého stadionu Sparta, a pak volně s bruslemi v ruce přejít do zimního stadionu USK Praha a komu by to nestačilo, může sportovní den zakončit fotbalem ve sportovním areálu Sokol Kolovraty.


Praha 11

Do akce hlavního města se zapojilo také Fitko Školka v Hrabákově ulici a Fitness 1807 v ulici Starochodská.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Studie varuje před katastrofou: Miliony lidí přijdou o domov, některé…

21.05.2019 15:51 Globální hladina moře by do konce tohoto století,mohla stoupnout více než o dva metry, pokud budou…

Tragický příběh mladé Gretchen dodnes šokuje lékaře. Ženu zabila touha po…

21.05.2019 12:41 Lékaři obecně považují onanii za prospěšnou. Existuje ale syndrom, který nutí postižené osoby…

Rekord výstupů na Mt. Everest opět překonán

21.05.2019 11:24 Ani týden starý vlastní rekord ve výstupu na Mount Everest překonal dnes nepálský Šerpa Kami Rita.…

Archeologická expedice Monoxylon III vyrazila na plavbu po řeckých…

19.05.2019 20:11 Členové mezinárodní archeologické expedice Monoxylon III dnes z Archeoparku Všestary u Hradce…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama