Cleany.cz prádelna a čistírna 21. století

PR článek - On-line čistírna a prádelna Cleany.cz mění zaběhlé pořádky a učí Čechy využívat profesionální služby v oblasti čištění bytového textilu a praní prádla. Už druhým rokem si mohou obyvatelé Prahy, Ostravy, Brna a nově i Plzně a okolí objednat praní oblečení on-line. Jak celá služba funguje, prozradil spoluzakladatel a CEO Cleany.cz Hanuš Zvolský.

Reklama

Cleany.cz je nový český start-up, který propojuje kamenné čistírny a prádelny s jejich zákazníky. Díky kvalitě a propracovanosti služeb tak posouvá celé jedno odvětví do 21. století.

Jak služba funguje?

Celé to funguje naprosto jednoduše, zákazník si prostřednictvím formuláře na našem webu vybere, co potřebuje vyčistit, zvolí si datum a čas vyzvednutí i doručení zásilky a počká na kurýra. Ten ve stanovenou dobu vyzvedne špinavé prádlo, odveze ho do čistírny a následně pak přiveze zpět v dohodnutý čas čisté.

Kde všude si mohou lidé nechat takto vyprat?

Momentálně fungujeme v Praze, v Ostravě, v Brně a nyní také v Plzni. Jednáme však s partnery po celé České republice a postupně plánujeme rozšířit naše služby do celé země.

Podle čeho vybíráte partnerské čistírny a prádelny?

Zakládáme si na kvalitě služeb, proto je pro nás zásadní spolupracovat pouze s kvalitními čistírnami, které splňují jejich vysoké standardy nabízených služeb a ekologického fungování. Naše partnerské prádelny a čistírny jsou členy organizace APAČ (asociace prádelen a čistíren).

Prádelny a čistírny jsou však jen jedním aspektem vašeho podnikání, dalším je dobře zvládnutá logistika.

Ano, pokročilá logistika a efektivita doručování je také velmi důležitá. Už při objednávání naši zákazníci přesně vědí, kdy k nim kurýr dorazí pro zásilku a také kdy jim ji přiveze zpět. Díky propracovanému systému jsme schopni zajistit, že v případě potřeby u vás kurýr bude už do 90 minut od objednání a většinu textilií stihne doručit vyčištěné zpět již do 24 hodin od vyzvednutí. To si pochvalují především manažeři, kteří rychle potřebují vyčistit oblek.

Kolik stojí vyprání on-line?

Ceny se v zásadě neliší od těch, které zaplatíte v kamenných čistírnách. To je způsobeno především tím, že díky našemu systému jsme schopní efektivně využívat provoz čistíren i kapacity kurýrů. Při objednávce navíc hned zákazník vidí cenu, kterou za službu zaplatí. Našim zákazníkům nabízíme i možnost registrace v Cleany Clubu, při registraci získají slevu 100 Kč na první objednávku, aby si mohli naši službu vyzkoušet.

Na trhu fungujete už druhým rokem a máte tisíce spokojených zákazníků, co podle vás stojí za rostoucí oblibou služby?

Neustále posouváme úroveň služeb na vyšší úroveň. Naše služba dnes již není jen o samotném čištění a praní, ale i o perfektním zákaznickém servisu. Lidé nám často volají a ptají se, jak mají co prát, nebo jestli jejich textilie vůbec jdou vyčistit. My se snažíme jejich problémy efektivně řešit a pomoci jim. Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě, takže zlepšování kvality služeb je pro nás naprostou samozřejmostí.

Co všechno si u vás mohou lidé nechat vyčistit?

Kromě běžného oblečení, to jsou například závěsy, záclony, vlněné koberce, společenské šaty, svatební šaty, kožené oblečení, sportovní oblečení a mnoho dalšího. Během našeho fungování jsme zjistili, že lidé nemají chuť zjišťovat, kde jaký typ textilií čistí a za kolik. U nás zkrátka vyberou, co chtějí vyčistit a vyprat a na nás už je, abychom z našich partnerských čistíren a prádelen vybrali tu nejlepší pro daný kousek.

Zaznamenali jste odliv zákazníků během pandemie nebo vše zůstalo při starém?

Během pandemie koronaviru jsme fungovali normálně. Obsloužili jsme velké množství zákazníků, kteří nechtěli fyzicky chodit do čistírny nebo prádelny. A moc nás těší, že se k nám vrací i nyní, kdy už je nouzový stav pryč. Myslím, že je to tím, že si vyzkoušeli, jak snadné a pohodlné to je a získaný čas teď raději věnují koníčkům a rodině.

Témata:  EuroZprávy.cz pr článek Cleany.cz

Související

REVUE

Podpora růstu a dokonalého vzhledu vlasů: Vsaďte na kvalitní kolagen

PR ČLÁNEK - Krásné vlasy jsou pro nás pro všechny velmi důležité. Vždyť právě ony jsou jedním ze základních stavebních kamenů naší vizáže. Najít člověka, který by nechtěl mít krásné zdravé vlasy, by bylo přinejmenším složité. Zejména ženy usilují o co nejkrásnější vzhled svých vlasů a je jedno, zdali mají krátké, nebo naopak dlouhé. Že zrovna vaše vlasy takto nevypadají? Na vině může být spousta různých faktorů. Možná vám zrovna dvakrát nepřejí genetické predispozice. Třeba také dochází k mnohým chybám při péči o vlasy. Tak jako tak se vyplatí vsadit na jejich správnou výživu. Vlasy potřebují aminokyseliny, jež se jim musí dodávat v dostatečném množství. Právě díky nim dokáže lidské tělo vytvořit mnohem silnější vlasový keratin. A kde se takové aminokyseliny nachází? Jsou součástí kolagenu. Právě on stojí za posílením vlasů a za zpevněním pokožky. My se na jeho pozitivní účinky podíváme podrobněji právě v tomto článku. Nejprve se ale budeme věnovat problematice vypadávání vlasů.

Ze společnosti

Reklama

Reklama

Aktuálně se děje

před 2 minutami

Johnson čelí kritice, slíbil pomoc šéfovi firmy vyrábějící ventilátory

Britský premiér Boris Johnson dál hájí svou komunikaci s šéfem firmy Dyson, která je jedním z největších dodavatelů plicních ventilátorů. Stanice BBC tento týden zveřejnila obsah textových zpráv, v nichž ministerský předseda Jamesi Dysonovi slíbil pomoc s daněmi, pokud firma začne v Británii dýchací přístroje opět ve velkém vyrábět.

před 7 minutami

Sněmovna uložila Plagovi umožnění úřední maturity

Sněmovna uložila ministru školství Robertu Plagovi (za ANO), aby do 28. dubna připravil nařízení, kterým umožní středoškolákům letos získat úřední maturitu. Prosadili to dnes v dolní komoře poslanci ANO a ČSSD. Podle nich by kvůli odkladům obnovení prezenční výuky po ústupu epidemie koronaviru měli studenti v krajním případě mít možnost získat maturitní známky bez zkoušek podle průměru za studium. 

před 29 minutami

Kulhánka čeká první zahraniční cesta, pojede na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko.

před 35 minutami

před 45 minutami

Útok na policejní stanici ve Francii. Muž ubodal úřednici, policie ho zastřelila

Muž ve francouzském městě Rambouillet dnes u vchodu na policejní stanici pobodal policejní úřednici, která utrpěla těžká zranění a na místě zemřela. Její kolegové útočníka s nožem postřelili a zatkli. Později v nemocnici zemřel, uvedla agentura AFP. Vyšetřováním případu se začala zabývat protiteroristická prokuratura. 

před hodinou

Německo nepoužije vakcínu Sputnik V bez schválení

Pro nasazení ruské vakcíny Sputnik V proti nemoci covid-19 je nezbytné schválení, zájem o tuto látku ale Německo má. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jens Spahn, který však odmítl upřesnit čtvrteční prohlášení saského premiéra Michaela Kretschmera. 

před hodinou

před hodinou

před hodinou

před 2 hodinami

EU dojednala vakcínovou smlouvu na 1,8 miliardy dávek

Evropská komise vyjednala pro členské země Evropské unie nákup 1,8 miliardy dávek vakcíny proti covidu-19 od firem Pfizer/BioNTech. Oznámila to dnes předsedkyně unijní exekutivy Ursula von der Leyenová, podle níž kontrakt zajistí státům bloku dodávky do konce roku 2023. Vakcíny vyráběné americkou a německou firmou mají i kvůli problémům s dodávkami společnosti AstraZeneca být hlavním nástrojem, na který chce Brusel v rámci společného očkování v příštích letech vsadit.

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

EMA ujistila, že u vakcíny AstraZeneca přínos převažuje nad možnými riziky

Navzdory vzácným případům, kdy se po podání vakcíny proti covidu-19 od firmy AstraZeneca vyskytly u očkovaných krevní sraženiny, přínosy této látky jasně převažují nad riziky. K tomuto závěru dospěla Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) po dalším zkoumání možných vedlejších účinků této očkovací látky. 

před 2 hodinami

Rakousko plánuje rozvolnění v půli května, naznačil Kurz

Rakousko chce 19. května otevřít restaurace, kulturní instituce a hotely. Ještě o dva dny dříve, 17. května, se mají vrátit všechny děti do škol. Po dnešním jednání se zástupci spolkových zemí, odborů a zaměstnavatelů to dnes oznámil kancléř Sebastian Kurz. Vláda plánuje rozvolňování přes stále relativně vysoké přírůstky nakažených koronavirem, uvedla agentura APA.

před 2 hodinami

Izrael poprvé za deset měsíců nezaznamenal nová úmrtí na koronavirus

Izrael za uplynulý den nezaznamenal žádná úmrtí na covid-19, což je poprvé za deset měsíců. Nově nakažených v zemi se zhruba 9,3 milionu obyvatel ve čtvrtek přibylo 129. Podíl pozitivně testovaných přitom činil 0,4 procenta. S odkazem na dnešní údaje ministerstva zdravotnictví o tom napsal zpravodajský web The Times of Israel.

Zprávy odjinud

Více zpráv odjinud

Reklama