Cleany.cz prádelna a čistírna 21. století

PR článek - On-line čistírna a prádelna Cleany.cz mění zaběhlé pořádky a učí Čechy využívat profesionální služby v oblasti čištění bytového textilu a praní prádla. Už druhým rokem si mohou obyvatelé Prahy, Ostravy, Brna a nově i Plzně a okolí objednat praní oblečení on-line. Jak celá služba funguje, prozradil spoluzakladatel a CEO Cleany.cz Hanuš Zvolský.

Reklama

Cleany.cz je nový český start-up, který propojuje kamenné čistírny a prádelny s jejich zákazníky. Díky kvalitě a propracovanosti služeb tak posouvá celé jedno odvětví do 21. století.

Jak služba funguje?

Celé to funguje naprosto jednoduše, zákazník si prostřednictvím formuláře na našem webu vybere, co potřebuje vyčistit, zvolí si datum a čas vyzvednutí i doručení zásilky a počká na kurýra. Ten ve stanovenou dobu vyzvedne špinavé prádlo, odveze ho do čistírny a následně pak přiveze zpět v dohodnutý čas čisté.

Kde všude si mohou lidé nechat takto vyprat?

Momentálně fungujeme v Praze, v Ostravě, v Brně a nyní také v Plzni. Jednáme však s partnery po celé České republice a postupně plánujeme rozšířit naše služby do celé země.

Podle čeho vybíráte partnerské čistírny a prádelny?

Zakládáme si na kvalitě služeb, proto je pro nás zásadní spolupracovat pouze s kvalitními čistírnami, které splňují jejich vysoké standardy nabízených služeb a ekologického fungování. Naše partnerské prádelny a čistírny jsou členy organizace APAČ (asociace prádelen a čistíren).

Prádelny a čistírny jsou však jen jedním aspektem vašeho podnikání, dalším je dobře zvládnutá logistika.

Ano, pokročilá logistika a efektivita doručování je také velmi důležitá. Už při objednávání naši zákazníci přesně vědí, kdy k nim kurýr dorazí pro zásilku a také kdy jim ji přiveze zpět. Díky propracovanému systému jsme schopni zajistit, že v případě potřeby u vás kurýr bude už do 90 minut od objednání a většinu textilií stihne doručit vyčištěné zpět již do 24 hodin od vyzvednutí. To si pochvalují především manažeři, kteří rychle potřebují vyčistit oblek.

Kolik stojí vyprání on-line?

Ceny se v zásadě neliší od těch, které zaplatíte v kamenných čistírnách. To je způsobeno především tím, že díky našemu systému jsme schopní efektivně využívat provoz čistíren i kapacity kurýrů. Při objednávce navíc hned zákazník vidí cenu, kterou za službu zaplatí. Našim zákazníkům nabízíme i možnost registrace v Cleany Clubu, při registraci získají slevu 100 Kč na první objednávku, aby si mohli naši službu vyzkoušet.

Na trhu fungujete už druhým rokem a máte tisíce spokojených zákazníků, co podle vás stojí za rostoucí oblibou služby?

Neustále posouváme úroveň služeb na vyšší úroveň. Naše služba dnes již není jen o samotném čištění a praní, ale i o perfektním zákaznickém servisu. Lidé nám často volají a ptají se, jak mají co prát, nebo jestli jejich textilie vůbec jdou vyčistit. My se snažíme jejich problémy efektivně řešit a pomoci jim. Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě, takže zlepšování kvality služeb je pro nás naprostou samozřejmostí.

Co všechno si u vás mohou lidé nechat vyčistit?

Kromě běžného oblečení, to jsou například závěsy, záclony, vlněné koberce, společenské šaty, svatební šaty, kožené oblečení, sportovní oblečení a mnoho dalšího. Během našeho fungování jsme zjistili, že lidé nemají chuť zjišťovat, kde jaký typ textilií čistí a za kolik. U nás zkrátka vyberou, co chtějí vyčistit a vyprat a na nás už je, abychom z našich partnerských čistíren a prádelen vybrali tu nejlepší pro daný kousek.

Zaznamenali jste odliv zákazníků během pandemie nebo vše zůstalo při starém?

Během pandemie koronaviru jsme fungovali normálně. Obsloužili jsme velké množství zákazníků, kteří nechtěli fyzicky chodit do čistírny nebo prádelny. A moc nás těší, že se k nám vrací i nyní, kdy už je nouzový stav pryč. Myslím, že je to tím, že si vyzkoušeli, jak snadné a pohodlné to je a získaný čas teď raději věnují koníčkům a rodině.

Témata:  EuroZprávy.cz pr článek Cleany.cz

Související

REVUE

Podpora růstu a dokonalého vzhledu vlasů: Vsaďte na kvalitní kolagen

PR ČLÁNEK - Krásné vlasy jsou pro nás pro všechny velmi důležité. Vždyť právě ony jsou jedním ze základních stavebních kamenů naší vizáže. Najít člověka, který by nechtěl mít krásné zdravé vlasy, by bylo přinejmenším složité. Zejména ženy usilují o co nejkrásnější vzhled svých vlasů a je jedno, zdali mají krátké, nebo naopak dlouhé. Že zrovna vaše vlasy takto nevypadají? Na vině může být spousta různých faktorů. Možná vám zrovna dvakrát nepřejí genetické predispozice. Třeba také dochází k mnohým chybám při péči o vlasy. Tak jako tak se vyplatí vsadit na jejich správnou výživu. Vlasy potřebují aminokyseliny, jež se jim musí dodávat v dostatečném množství. Právě díky nim dokáže lidské tělo vytvořit mnohem silnější vlasový keratin. A kde se takové aminokyseliny nachází? Jsou součástí kolagenu. Právě on stojí za posílením vlasů a za zpevněním pokožky. My se na jeho pozitivní účinky podíváme podrobněji právě v tomto článku. Nejprve se ale budeme věnovat problematice vypadávání vlasů.

Ze společnosti

Reklama

Reklama

Aktuálně se děje

před 19 minutami

Havlíček hájil omezení obchodu a služeb, není dle něj v rozporu s rozsudkem NSS

Přetrvávající omezení maloobchodního prodeje a poskytování služeb není v rozporu s aktuálním rozhodnutím Nejvyššího správního soudu. Soud se ve svém rozsudku obchodem a službami kromě jedné vedlejší poznámky nezabýval. Poslancům to dnes řekl vicempremiér a ministr průmyslu Karel Havlíček (za ANO) v debatě na téma Konce likvidace českého maloobchodu, kterou vyvolali Piráti.

před 28 minutami

Německo se o případné reakci vůči Moskvě kvůli Vrběticím poradí se spojenci

Německo o ruském pozadí výbuchu muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014 jedná s členy Evropské unie a Severoatlantické aliance a o případné reakci vůči Moskvě se poradí se svými spojenci. Na dotaz ČTK to na dnešní tiskové konferenci řekla mluvčí německé vlády Martina Fietzová. Česko tvrdí. že za explozí stojí tajné služby, což Rusko odmítá. Obě země si kvůli incidentu vypověděly diplomaty.

před 33 minutami

před 56 minutami

Kreml si předvolal polského velvyslance na kobereček, vyhostil další diplomaty

Ruské ministerstvo zahraničí si dnes podle agentury RIA Novosti předvolalo polského velvyslance v Moskvě Krzysztofa Krajewského a předalo mu protest proti tomu, že Varšava minulý týden vyhostila tři pracovníky ruského velvyslanectví. Moskva také informovala, že za nežádoucí považuje pět zaměstnanců polské ambasády v Moskvě.

před 59 minutami

Ve většině Itálie se od pondělka otevřou zahrádky restaurací i kina

Ve většině Itálie se od pondělí zmírní koronavirová opatření - otevřou se zahrádky restaurací, s omezenou návštěvností i kina a divadla a po několika měsících se uvolní cestování mezi regiony. Volné cestování bude mezi regiony ve žluté zóně, což budou od pondělka téměř všechny s výjimkou čtyř označených jako oranžové a Sardinie, která zůstává červená, tedy s nejhorší epidemickou situací, informovala dnes televize Sky TG24.

před hodinou

před hodinou

před hodinou

Koronavirus dosáhl i na Mount Everest, nakazil se horolezec

U norského horolezce, kterého dříve ze základního tábora pod Mount Everestem musela kvůli zdravotnímu stavu evakuovat helikoptéra, se potvrdila nákaza koronavirem. Přítomnost viru pod nejvyšší horou světa může překazit plány na výstup zahraničních výprav v jarní lezecké sezoně, která začala teprve na začátku dubna, napsal dnes zpravodajský server BBC.

před hodinou

Tři policejní důstojníci byli obviněni z rozsáhlého vynášení informací za peníze

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila tři policejní důstojníky kvůli rozsáhlému úniku informací. Podle inspekce movitým podnikatelům poskytovali informace o tom, zda jsou tyto osoby, případně jimi ovládané společnosti, prověřované. Kromě tří policejních důstojníků v činné službě byli obviněni i dva bývalí policisté, jeden civilista a jedna firma.

před hodinou

před hodinou

Německo nepoužije vakcínu Sputnik V bez schválení

Pro nasazení ruské vakcíny Sputnik V proti nemoci covid-19 je nezbytné schválení, zájem o tuto látku ale Německo má. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jens Spahn, který však odmítl upřesnit čtvrteční prohlášení saského premiéra Michaela Kretschmera. Ten během návštěvy Moskvy uvedl, že Německo nakoupí 30 milionů dávek.

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

RFE/RL: Data ukazují, že ruští agenti byli v Bulharsku v době tamních explozí

Zjištěné údaje ukazují, že údajní ruští agenti byli přítomni v Bulharsku v letech 2014 a 2015 v době výbuchů v šesti tamních zbrojních skladech, které se odehrály podle stejného vzoru. Poukázala na to na svém webu rozhlasová stanice Rádio Svobodná Evropa/Rádio Svoboda (RFE/RL) v souvislosti s podobnými událostmi ve Vrběticích v Česku v roce 2014, které nyní vedly k diplomatickému střetu mezi Prahou a Moskvou. Nová analýza a další důkazy podle stanice naznačují možné spojení ruské vojenské tajné služby GRU s explozemi v Bulharsku.

Zprávy odjinud

Více zpráv odjinud

Reklama