Cleany.cz prádelna a čistírna 21. století

PR článek - On-line čistírna a prádelna Cleany.cz mění zaběhlé pořádky a učí Čechy využívat profesionální služby v oblasti čištění bytového textilu a praní prádla. Už druhým rokem si mohou obyvatelé Prahy, Ostravy, Brna a nově i Plzně a okolí objednat praní oblečení on-line. Jak celá služba funguje, prozradil spoluzakladatel a CEO Cleany.cz Hanuš Zvolský.

Reklama

Cleany.cz je nový český start-up, který propojuje kamenné čistírny a prádelny s jejich zákazníky. Díky kvalitě a propracovanosti služeb tak posouvá celé jedno odvětví do 21. století.

Jak služba funguje?

Celé to funguje naprosto jednoduše, zákazník si prostřednictvím formuláře na našem webu vybere, co potřebuje vyčistit, zvolí si datum a čas vyzvednutí i doručení zásilky a počká na kurýra. Ten ve stanovenou dobu vyzvedne špinavé prádlo, odveze ho do čistírny a následně pak přiveze zpět v dohodnutý čas čisté.

Kde všude si mohou lidé nechat takto vyprat?

Momentálně fungujeme v Praze, v Ostravě, v Brně a nyní také v Plzni. Jednáme však s partnery po celé České republice a postupně plánujeme rozšířit naše služby do celé země.

Podle čeho vybíráte partnerské čistírny a prádelny?

Zakládáme si na kvalitě služeb, proto je pro nás zásadní spolupracovat pouze s kvalitními čistírnami, které splňují jejich vysoké standardy nabízených služeb a ekologického fungování. Naše partnerské prádelny a čistírny jsou členy organizace APAČ (asociace prádelen a čistíren).

Prádelny a čistírny jsou však jen jedním aspektem vašeho podnikání, dalším je dobře zvládnutá logistika.

Ano, pokročilá logistika a efektivita doručování je také velmi důležitá. Už při objednávání naši zákazníci přesně vědí, kdy k nim kurýr dorazí pro zásilku a také kdy jim ji přiveze zpět. Díky propracovanému systému jsme schopni zajistit, že v případě potřeby u vás kurýr bude už do 90 minut od objednání a většinu textilií stihne doručit vyčištěné zpět již do 24 hodin od vyzvednutí. To si pochvalují především manažeři, kteří rychle potřebují vyčistit oblek.

Kolik stojí vyprání on-line?

Ceny se v zásadě neliší od těch, které zaplatíte v kamenných čistírnách. To je způsobeno především tím, že díky našemu systému jsme schopní efektivně využívat provoz čistíren i kapacity kurýrů. Při objednávce navíc hned zákazník vidí cenu, kterou za službu zaplatí. Našim zákazníkům nabízíme i možnost registrace v Cleany Clubu, při registraci získají slevu 100 Kč na první objednávku, aby si mohli naši službu vyzkoušet.

Na trhu fungujete už druhým rokem a máte tisíce spokojených zákazníků, co podle vás stojí za rostoucí oblibou služby?

Neustále posouváme úroveň služeb na vyšší úroveň. Naše služba dnes již není jen o samotném čištění a praní, ale i o perfektním zákaznickém servisu. Lidé nám často volají a ptají se, jak mají co prát, nebo jestli jejich textilie vůbec jdou vyčistit. My se snažíme jejich problémy efektivně řešit a pomoci jim. Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě, takže zlepšování kvality služeb je pro nás naprostou samozřejmostí.

Co všechno si u vás mohou lidé nechat vyčistit?

Kromě běžného oblečení, to jsou například závěsy, záclony, vlněné koberce, společenské šaty, svatební šaty, kožené oblečení, sportovní oblečení a mnoho dalšího. Během našeho fungování jsme zjistili, že lidé nemají chuť zjišťovat, kde jaký typ textilií čistí a za kolik. U nás zkrátka vyberou, co chtějí vyčistit a vyprat a na nás už je, abychom z našich partnerských čistíren a prádelen vybrali tu nejlepší pro daný kousek.

Zaznamenali jste odliv zákazníků během pandemie nebo vše zůstalo při starém?

Během pandemie koronaviru jsme fungovali normálně. Obsloužili jsme velké množství zákazníků, kteří nechtěli fyzicky chodit do čistírny nebo prádelny. A moc nás těší, že se k nám vrací i nyní, kdy už je nouzový stav pryč. Myslím, že je to tím, že si vyzkoušeli, jak snadné a pohodlné to je a získaný čas teď raději věnují koníčkům a rodině.

Témata:  EuroZprávy.cz pr článek Cleany.cz

Související

REVUE

Podpora růstu a dokonalého vzhledu vlasů: Vsaďte na kvalitní kolagen

PR ČLÁNEK - Krásné vlasy jsou pro nás pro všechny velmi důležité. Vždyť právě ony jsou jedním ze základních stavebních kamenů naší vizáže. Najít člověka, který by nechtěl mít krásné zdravé vlasy, by bylo přinejmenším složité. Zejména ženy usilují o co nejkrásnější vzhled svých vlasů a je jedno, zdali mají krátké, nebo naopak dlouhé. Že zrovna vaše vlasy takto nevypadají? Na vině může být spousta různých faktorů. Možná vám zrovna dvakrát nepřejí genetické predispozice. Třeba také dochází k mnohým chybám při péči o vlasy. Tak jako tak se vyplatí vsadit na jejich správnou výživu. Vlasy potřebují aminokyseliny, jež se jim musí dodávat v dostatečném množství. Právě díky nim dokáže lidské tělo vytvořit mnohem silnější vlasový keratin. A kde se takové aminokyseliny nachází? Jsou součástí kolagenu. Právě on stojí za posílením vlasů a za zpevněním pokožky. My se na jeho pozitivní účinky podíváme podrobněji právě v tomto článku. Nejprve se ale budeme věnovat problematice vypadávání vlasů.

Ze společnosti

V úterý jen 3787 nakažených, ale i nejméně očkovaných za dva týdny!

V úterý bylo v Česku očkováno proti nemoci covid-19 nejméně lidí za všední den za skoro dva týdny. Podáno bylo 51.199 dávek vakcín, což je téměř o pětinu méně než předchozí úterý. Naposledy bylo ve všední den méně očkovaných 7. dubna. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Reklama

Reklama

Aktuálně se děje

před 8 minutami

před 31 minutami

Praha 9 podává žalobu, chce návrat dětí do školek a ZŠ

Městská část Praha 9 podává žalobu k Nejvyššímu správnímu soudu v souvislosti s protikoronavirovými opatřeními ministerstva zdravotnictví. Domáhá se jejich zrušení tak, aby se do základních a mateřských škol mohli vrátit všichni žáci s negativním testem na covid-19. 

před 43 minutami

před hodinou

před hodinou

před 2 hodinami

Růst počtu předplatitelů Netflixu výrazně zpomalil

Růst počtu předplatitelů Netflixu v prvním čtvrtletí výrazně zpomalil kvůli polevování pandemie nemoci covid-19 a nedostatku nových filmových a seriálových hitů. Přibyly jich necelé čtyři miliony na celkových 208 milionů. Analytici v anketě společnosti Refinitiv v průměru odhadovali, že nových předplatitelů bude 6,25 milionu. Americká internetová televize to oznámila v úterý po uzavření burz a její akcie vzápětí odepsaly 11 procent.

před 2 hodinami

Policie v USA postřelila mladou černošku, ta zemřela

Policie ve městě Columbus v americkém státě Ohio v úterý postřelila mladou černošku, dívka na následky zranění zemřela. Strážníci podle úřadů i rodiny zemřelé na místo přijeli poté, co obdrželi hlášení o násilném incidentu. Informovala o tom agentura Reuters.

před 2 hodinami

Počet poprav na světě loni klesl o čtvrtinu

Počet poprav se loni na světě snížil o více než čtvrtinu, a klesl tak na nejnižší úroveň od začátku vedení statistik v roce 2007. Informovala o tom dnes ve své pravidelné zprávě organizace na ochranu lidských práv Amnesty International (AI). V roce 2020 bylo v 18 zemích provedeno celkem 483 poprav, oproti roku 2019 je to pokles o 26 procent.

 

před 2 hodinami

Čínský prezident přijal Bidenovo pozvání na klimatický summit

Čínský prezident Si Ťin-pching ve čtvrtek vystoupí na Spojenými státy pořádaném virtuálním summitu o klimatu, na který jej pozval americký prezident Joe Biden. Informovala o tom agentura Reuters. Pro oba lídry to bude první, byť virtuální, setkání od Bidenova lednového nástupu do funkce.

před 2 hodinami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným z vraždy černocha Floyda

Porota v americkém Minneapolisu dnes shledala bývalého policistu Dereka Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případu loňské smrti Afroameričana George Floyda. Verdikt, který zněl shodně "vinen" u dvou obvinění z vraždy a jednoho obvinění ze zabití, přečetl soudce. Chauvin zůstane ve vazbě. O délce trestu zatím rozhodnuto nebylo, informovala agentura AP.

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Velbloudi nesnášejí šimrání v nose, ale výzkum MERS se bez toho neobejde

Ani velbloudi nemají rádi, když jim někdo štětkou vrtí v nozdrách. A právě to se zrovna děje v keňské přírodní rezervaci Kapiti. Jeden z tamních velbloudů se zlostně brání, zatímco mu tři muži drží hlavu, krk a oháňku, aby veterinář mohl odebrat vzorek z jeho nosní sliznice. Testuje se zde koronavirus MERS, který se vyznačuje vysokou úmrtností a mohl by jednoho dne rozpoutat pandemii podobnou té, jakou svět prožívá nyní s novým koronavirem, napsala agentura AFP.

před 4 hodinami

Amnesty International: Blízkovýchodní státy dominují žebříčku počtu poprav

Čtyři z pěti zemí, kde bylo loni vykonáno nejvíce poprav, se nachází na Blízkém východě. S odkazem na zprávu lidskoprávní organizace Amnesty International (AI) o tom dnes informoval zpravodajský web BBC. Ze 483 poprav, které AI zaznamenala v loňském roce, bylo 88 procent vykonáno v Íránu, Egyptě, Iráku a Saúdské Arábii. Organizace přitom tyto země obvinila, že v popravách, navzdory výzvám pandemie covidu-19, vytrvale a nemilosrdně pokračují.

před 4 hodinami

před 12 hodinami

Zprávy odjinud

Více zpráv odjinud

Reklama