Dopadli ho. Policie obvinila muže, který znetvořil Martinu kyselinou

Plzeň - Dopadla policie už konečně útočníka na půvabnou Martinu, kterou loni na podzim někdo v Plzni zlil kyselinou? Vyšetřovatelé už dokonce muže obvinili. Spekuluje se o tom, že jde o jejího expřítele. Pětadvacetiletá mladá žena má znetvořený obličej, je slepá a stále trpí velkými bolestmi.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

Kdo za útokem na krásnou Martinu v Plzni z loňského listopadu stojí? Policie po několika měsících konečně zatkla údajného útočníka. Podle informací Novy útočník Martinu velmi dobře znal a jeden čas patřil mezi její nejbližší. Nyní se čeká na rozhodnutí soudu, zda ho pošlou i do vazby. Martina se stále vzpamatovává z následků brutálního útoku.

"Martina podstoupila bolestivé a náročné transplantace kůže na všech poleptaných plochách těla. Byl jí amputován ušní boltec a část nosu. Ale nejzávažnějším následkem poleptání je poškození očí. Martina je v současné době nevidomá a lékaři si netroufají odhadnout, zda někdy uvidí," prozradila Deníku maminka Martiny.

Mladá žena sice statečně bojuje, ale léčba je velice finančně náročná a rodina už ji nedokáže financovat. „Nikdy jsme v minulosti takové věci nemuseli řešit. Jisté je, že další léčba a operace budou značně finančně náročné," řekla Deníku.

Pokud byste i vy chtěli na léčbu Martiny přispět, rodina vyhlásila veřejnou sbírku. Na pomoc Martině zřídila speciální účet: 2600561978/2010.

Martinu v polovině loňského roku polil kyselinou před domem, kde bydlela. Ráno před domem, otevřel dveře auta, ve kterém seděla a zlil ji žíravinou. Martinu zachránili kolemjdoucí, kteří si od jedné z jejích sousedek přinesli kbelík vody a žíravinou díky tomu dokázali neutralizovat. Přesto má mladá žena trvalé následky a už podstoupila několik plastických operací.

Policie dlouhou dobu k případu mlčela. Ihned po útoku se mluvilo o tom, že vše udělal její expřítel - taxikář Jan. S ním se dívka nedlouho před napadením rozešla. Jan ovšem jakoukoliv vinu odmítl. Po několikaměsíčním vyšetřování však ukázala policie právě na něj.

Loading...
Témata: krimi | Policie ČR
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rvačka v hospodě skončila smrtí, policie navrhla obžalovat střelce ze…

18.09.2019 09:57 Kriminalisté navrhli státnímu zastupitelství obžalovat ze zabití padesátiletého muže, který loni v…

Drama v Opavě: Opilé matce vypadlo dítě z kočárku. Nechala ho na zemi a…

16.09.2019 15:00 V Opavě upadla na zem opilá matka a přitom převrhla kočárek s pětiměsíční dcerou. Dítě z kočárku…

Hrozivá smrt Nikol (†23): Mladá maminka se oběsila na sluchátkách

16.09.2019 08:58 Českou republikou otřásla koncem srpna sebevražda mladé maminky, která si vzala život šokujícím…

Muž se vydával za agenta CIA, z lidí vylákal miliony

14.09.2019 16:39 Historkami, že je agent CIA, lékař nebo ředitel obchodního domu, vylákal šestačtyřicetiletý Milan…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama