Otec z Přerovska znásilňoval vlastní dceru

Olomouc - Muž z Přerovska, který podle obžaloby několik let znásilňoval svou nezletilou dceru, dnes stanul před Krajským soudem v Olomouci. Je podezřelý, že dceři pouštěl pornografické filmy a nutil ji k sexu. Hájí se tím, že to považoval za sexuální výchovu. Hrozí mu až 12 let.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

371

Dcera se ptala na sexuální život a on to neuměl vysvětlit, proto jí pustil film a tu mužskou část jí ukazoval sám na sobě.Tak dnes u soudu vypovídal pětačtyřicetiletý muž z Přerovska, který měl čtyři roky zneužívat svou dceru.

"Ona se cítila, že toho otce musí poslechnout a že kdyby něco řekla, že by tu rodinu rozvrátila," řekla k případu Jana Brančíková, státní zástupkyně.

Začít s tím měl v roce 2001, to bylo dívce teprve devět let. Podle její výpovědi ji osahával, nutil k orálnímu sexu a znásilňoval i několikrát do měsíce. "Stoprocentně vím, že si to nevymyslela, ona nemá důvod si to vymýšlet," řekla pro TV Nova matka holčičky.

Znásilnění otec popíral, k sexuálnímu styku se však přiznal. Dívka se s otřesnými zážitky teprve před dvěma lety svěřila matce. Ta vše nahlásila na policii.

Líčení mělo probíhat i zítra, ale vzhledem k tomu, že se nemůže dostavit klíčový znalec, soudce jednání odročil. Muži hrozí až dvanáctileté vězení.

Velmi podobně absurdní obhajoba zneužívání vlastního dítěte zazněla začátkem srpna i na Slovensku. Muž z Košic se hájil tím, že v jejich domě byla tma a že si dceru spletl s manželkou. A další podobný případ je z plzeňska, Ladislav Rollinger své vlastní i nevlastní dcery zneužíval přes čtrnáct let. Odpykává si osmiletý trest.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze došlo k brutálnímu znásilnění, policie pátrá po pachateli

15.03.2019 13:09 Policie dnes informovala o případu brutálního znásilnění, které se odehrálo už předminulý víkend…

Žena naletěla podvodníkovi, nabízel jí peníze od teroristů

13.03.2019 13:41 Téměř o 300.000 korun připravil podle policie ženu z Brněnska podvodník na internetu. Nabízel jí,…

"Falešný" agresivní policista kasíroval řidiče. Policie přiznala, že patří…

11.03.2019 20:30 Českou republiku dnes zasáhl případ údajně falešného policisty, který se pokusil zkasírovat řidiče…

Hádka v Jablonci se zvrtla: Žena několikrát bodla svého manžela

11.03.2019 10:31 Pětašedesátiletá žena v neděli večer v bytě v Jablonci nad Nisou po hádce několikrát bodla nožem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama