Mladík (22) se uspokojoval před mladou ženou. Nepotěšilo ho zjištění, kdo to je

Pardubice - Dvaadvacetiletý mladík v Pardubicích byl dopaden krátce poté, co onanoval před mladou ženou na ulici. K jeho smůle to byla strážnice městské policie, která se vracela z práce. Takže zavolala kolegy a mladík teď má co vysvětlovat.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Ilustrační fotografie

Kdekdo se za ní opravdu otočí, nejednoho muže zaujmou její oči. O takový projev sympatie ale rozhodně nestála. "První dojem na mě udělal, že močí, když jsem se přibližovala, otočil se a viděla jsem, že se ukájí," uvedla strážnice Leona Barešová. "Když jsem procházela okolo, otáčela jsem se, zjistila jsem, že mám jeho pozornost," dodala.

Mladík ještě netušil, že žena je ve skutečnosti strážník s dvanáctiletou praxí, který ví okamžitě co dělat. "Já jsem si ho neprohlížela v obličeji, pro mně byly důležitý markanty, který měl na sobě," vysvětluje.

Měla tím na mysli oblečení, výšku a věk. Zašla za roh a zavolala na pomoc kolegy a podrobný popis jim předala. Zásah byl tak rychlý, že si mladík nestačil ani zapnout kalhoty. "Měli jsme štěstí, on měl smůlu," uzavřela strážnice.

Je velmi pravděpodobné, že tento muž obtěžoval i jiné ženy. Podle strážníků je důležité pokaždé zachovat chladnou hlavu. Nečekané setkání s paní Barešovou bude stát onanistu pokutu a možná se nakonec nevyhne ani trestnímu stíhání

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama