Mohla dívenka (†9) z Klášterce žít? Vrah byl v podmínce

Klášterec nad Ohří - Roman K., který se měl policistům přiznat k vraždě devítileté Elišky, už byl v minulosti několikrát u soudu. A byl dokonce odsouzen. Nechutný čin navíc spáchal, když byl v podmínce.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Pátrání po Elišce. Mohla žít?

Mohla Eliška žít? To je otázka, která se teď hořečnatě probírá nejen v Klášterci. Roman K.,který se měl policistům doznat z její vraždy, byl totiž podle informací televize Nova v podmínce. Před časem byl odsouzen na 10 měsíců s podmínkou na 2 roky! A to nebyly jediné jeho problémy se zákonem a soudy...

Ještě dříve totiž už byl dvakrát souzen, jenže předchozí dva tresty mu zahladila novoroční amnestie prezidenta Václava Klause v roce 2013. Všechny tři tresty však byly nenásilného charakteru - za majetkovou trestnou činnost.

Podle svědků měla Eliška v úterý po vyučování odejít právě s Romanem K., který byl Eliščiným příbuzným (bratranec matky zavražděné Elišky - pozn. red.). Co se přesně odehrálo potom není ještě úplně jasné. Spekuluje se o tom, že Romana mělo vyprovokovat čůrání malé Elišky. Jisté je to, že Roman K. Elišku zneužil a uškrtil.

Tělo devítileté dívenky se našlo ve středu. Podezřelého policisté dopadli v pátek, při výslechu se jim měl k činu přiznat a měl je dokonce na místo hrůzné vraždy dovést. Ještě v pátek Roman K. soud poslal do vazby.

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama