Žena byla těhotná, ale dítě nikdo neviděl. Co se s ním stalo?

Kladno - Záhadný případ vyšetřuje středočeská policie v Kladně. Sousedi tam v létě viděli šestadvacetiletou ženu - údajně narkomanku - ve vysokém stadiu těhotenství. Dítě ale u sebe nemá. Kriminalisté teď zjišťují, jestli novorozenec vůbec přišel na svět a pokud ano, co se s ním stalo.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Bílý domek v kladenské čtvrti Podprůhon. Právě tam mladá žena bydlí. Má už dvě děti a údajně čekala třetí. Dokonce měla být podle svědků krátce před porodem. Jenže břicho zmizelo. A dítě nikde. Sociální pracovníci, kteří se o rodinu zajímali, případ nahlásili policii.

Žena má údajně kladný vztah k drogám a s policií příliš nespolupracuje. Ani teď na konci října není úplně jasné, jestli na přelomu července a srpna rodila. Policie pouze potvrdila, že se případem zabývá. "Vzhledem k vyšetřování a povaze případu nemohu sdělit žádné bližší informace," uvedl policejní tiskový mluvčí Jakub Vinčálek.

Ženu jsme doma nezastihli. Její příbuzná ale tvrdí, že o žádném těhotenství nic neví. A vše považuje za pomluvy. "To bylo na popud nějakého udání," řekla příbuzná podezřelé ženy.

Přibližně ve stejnou dobu, kdy se mělo dítě záhadně ztratit, se na sídlišti v pražských Strašnicích našlo tělíčko novorozence. Při prohrabávání popelnic ho objevil bezdomovec. Možností, že by spolu oba tyto případy souvisely, se kriminalisté už od počátku zabývali. Nakonec to ale vyloučili. A to hlavně díky testům DNA.

Kdo několik hodin starého chlapečka ubil a v igelitce odhodil mezi odpad, zůstává stále otevřené. Stejně tak čeká na vyřešení i případ z Kladna.

Témata: těhotenství | Vražda
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Surový útok v Trutnově: Recidivista napadl muže, ten v nemocnici zemřel

22.02.2019 10:00 Muž v Trutnově před zábavním podnikem napadl v neděli 17. února jiného muže. Zraněný muž později v…

Chlapec (15) v Havlíčkově Brodě zaútočil nožem na spolužačku, skončil ve…

22.02.2019 09:45 Policie na Vysočině vyšetřuje případ napadení, při kterém patnáctiletý žák základní školy v…

Sbírka na Vojtíška s rakovinou byl podvod, policie obvinila dvě ženy

21.02.2019 16:40 Kriminalisté z Havlíčkova Brodu ukončili vyšetřování podvodné sbírky na nemocného Vojtíška.…

Záhadná smrt dítěte v Lounech: Policie obvinila mladíka ze závažných…

19.02.2019 10:10 Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v Lounech. Zadrželi mladého muže a obvinili ho z násilných…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama