Zvrácená rodina z Vysočiny: Muž (38) znásilňoval sestry i neteř, tvrdí policie

Jihlava - Tento případ je hodně nechutný. Osmatřicetiletý Bronislav V. znásilňoval své dvě sestry i neteř, dvě z nich byly dokonce nezletilé. Aby toho nebylo málo, tak i Bronislav se v minulosti stal obětí sexuálního zneužívání, když ho ve čtrnácti znásilnila matka. Jeho otec pak zneužíval jednu z Bronislavových sester.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

Podrobnosti z tohoto případu jsou hodně zvrácené. Bronislava před lety, když mu bylo čtrnáct, znásilnila vlastní matka. On o pár let později, znásilnil své dvě sestry a neteř. Jedna ze sester a neteři, které sexuálně zneužíval, byly v té době ještě nezletilé.

"V jednom případě byla celé události přítomna její teprve roční dcera," uvedla po loňském obvinění mluvčí policie z Vysočiny Dana Čírtková.

Teď si Bronislav vyslechl trest. Jedenáct let. Pět let dostal za krádeže, poškozování cizí věci a porušování domovní svobody, dalších šest let byl odsouzen za znásilnění a přečin soulože mezi příbuznými. "Říkal mi: Nedělej cavyky, nedělej krávu," zaznělo mimo jiné u soudu. To vypovídala sestra, kterou zvrácený osmatřicetiletý Bronislav V. znásilňoval. Podrobnosti o soudu zveřejnil Deník.

"Vždycky jsem mu říkala: To nesmíš, jsme brácha se ségrou. V noci jsem nespala, každý večer jsem se klepala pod dekou, kdy zase přijde," řekla také u soudu.

Bronislav se u soudu bránil a obvinil sestru, že byla prostitutka a brala drogy! Ta to i přiznala, ale s tím, že byla v zoufalé životní situaci a neměla ani na jídlo. Právě proto se živila sexem. U soudu vypověděla, že aby mohla mít sex s muži, brala pervitin.

Dalším bodem obhajoby Bronislava byl ten, že v době, kdy k znásilňování mělo docházet, sex nepotřeboval. "Bral jsem prášky po mozkové mrtvici. Od roku 2006 jsem bral anabolika na cvičení, abych si zlepšil fyzičku. A už to pak nefungovalo tak, jak má," citoval výpověď Bronislava Deník. Podle policie ale starší ze sester znásilňoval dlouhých 13 let.

Bronislav pochází podle Deníku z Chotěboře a ve čtrnácti ho prý zneužívala vlastní matka. Tehdy u soudu řekl, že si na nic takového nepamatuje. Matka přesto byla odsouzena na pět a půl roku.

To ale ještě není všechno. Za sexuální zneužívání byl rovněž odsouzen jeho otec, znásilňoval totiž jednu z Bronislavových sester!

Loading...
Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze (10)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragický konec pátrání: Muž byl nalezen mrtvý u skály v Adršpachu

20.04.2019 14:34 Pohřešovaný muž z Mladých Buků na Trutnovsku, který byl nezvěstný od konce minulého týdne, byl v…

Muži podezřelí z únosu dívky (5) jsou ve vazbě. Holčičku vytrhli babičce z…

19.04.2019 21:53 Dva muže, které policie podezírá z úterního únosu pětileté dívky, poslal dnes Obvodní soud pro…

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama