Záhady kolem smrti modelky Netolické trvají. Jak zemřela?

Litvínov - Nad smrtí modelky Kateřiny Netolické se stále vznáší řada záhad a otazníků. Policie stále nemá výsledky pitvy, takže není jasné, jak a proč mladá žena, přítelkyně hokejisty Jakuba Petružálka, zemřela. Verzí existuje hned několik.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Ani téměř po dvou týdnech policie stále nemá výsledky pitvy šestadvacetileté modelky Kateřiny Netolické. Ta zemřela za dosud nevyjasněných okolností v bytě v Litvínově, kde žila se svým přítelem, hokejistou Jakubem Petružálkem.

Tělo je už po pitvě, a tak ho nechala rodina zpopelnit. Výsledky pitvy ale k policistům stále nedorazily. Očekávají je zhruba do tří týdnů. Tato na první pohled dlouhá lhůta je způsobena tím, že kriminalisté provádějí například toxikologické nebo histologické rozbory.

Tak se říká testům odebraných tkání, aby se zjistilo, jestli Netolická nezemřela například kvůli nějaké vrozené vadě. V úvahu připadá, že by její úmrtí mohlo být i následkem nějakého úrazu - například ze sportu, protože Netolická byla mistryní republiky v kickboxu.

Zatím ale policie nekomentovala ani to, proč zemřeli i dva psi, kteří s modelkou byli v bytě v době její smrti. Tento fakt by mohl naznačovat například poruchu průtokového kotle, o které se spekulovalo nejprve. V tom případě by pitva zřejmě potvrdila, že Netolická zemřela na otravu spalinami.

V bytě modelku našel její bratr, který se jí nemohl dovolat. Když vykopl dveře, našel svou sestru ležet mrtvou ve vaně. Rodina nechala tělo Kateřiny v úterý zpopelnit v kladenském krematoriu.

Přítel modelky a hokejový útočník Jakub Petružálek po události ukončil své angažmá v ruském Jekatěrinburgu a podle posledních zpráv bude pokračovat ve své kariéře za Litvínov. Vedení severočeského klubu potvrdilo, že se svým odchovancem jedná o smlouvě, vše domluveno by mělo být do konce týdne.

"Jednáme, máme o Jakuba zájem. Smlouva se připravuje, do konce týdne by to mohlo být hotové," uvedl generální manažer Robert Kysela na klubovém webu. "Jakub by s námi měl začít trénovat, ale ještě musí nakrátko do Ruska," dodal Kysela na adresu bronzového medailisty z mistrovství světa v roce 2012.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Surový útok v Trutnově: Recidivista napadl muže, ten v nemocnici zemřel

22.02.2019 10:00 Muž v Trutnově před zábavním podnikem napadl v neděli 17. února jiného muže. Zraněný muž později v…

Chlapec (15) v Havlíčkově Brodě zaútočil nožem na spolužačku, skončil ve…

22.02.2019 09:45 Policie na Vysočině vyšetřuje případ napadení, při kterém patnáctiletý žák základní školy v…

Sbírka na Vojtíška s rakovinou byl podvod, policie obvinila dvě ženy

21.02.2019 16:40 Kriminalisté z Havlíčkova Brodu ukončili vyšetřování podvodné sbírky na nemocného Vojtíška.…

Záhadná smrt dítěte v Lounech: Policie obvinila mladíka ze závažných…

19.02.2019 10:10 Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v Lounech. Zadrželi mladého muže a obvinili ho z násilných…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama