Dealer měl neobvyklé zákazníky, teď je ve vazbě

Praha - Dealera s neobvyklou klientelou zadrželi kriminalisté z pražských Dejvic. Několikrát trestaný muž totiž prodával tvrdé drogy hlavně ženám na mateřské dovolené. Údajně měl až osmdesát zákaznic. Když neměly peníze na dávku, platily prý i sexuálními službami. Muž je teď ve vazbě.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Dostat se tento muž do rukou manželům a partnerům svých klientek, asi by nedopadl moc dobře. Za policejní pouta může být nakonec ještě rád. Dealera zadrželi i s jedním zákazníkem. Pervitin prodával pervitin kdekomu. Páteř jeho klientely ale tvořily ženy na mateřské. Podle kriminalistů jich byly desítky.

Nabízí se otázka, kolik z nich bralo drogy před mateřstvím. Podle policistů zdaleka ne všechny. "Hlídání dětí je zřejmě asi psychicky a fyzicky náročné, tak to braly jako úlevu," říkají odborníci.

Podle odborníků se to stát může. Žena ale musí mít k takovému úletu sklony, protože podle odborníků zodpovědná matka drogy brát nebude.

Dealer se dokázal domluvit i s těmi klientkami, které zrovna neměly peníze. Ty mu totiž platily sexem. "Hrozí sedmačtyřicetiletému muži trest odnětí svobody až na deset let," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Při vyšetřování na svobodě by dealer své v uvozovkách práce asi nezanechal. Proto také policisté chtěli, aby skončil za mřížemi. Soudce ho nakonec do vazby poslal. Sami policisté říkají že tento dealer rozhodně nebyl a nebude jediný svého druhu. Jen se o těchto případech na veřejnosti moc nemluví.

Témata: krimi | Drogy
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž se vyhýbal vězení, vzal si bratrovu identitu. Prozradila ho drobnost

23.01.2019 09:55 Přes půl roku se dařilo šestačtyřicetiletému muži ze Šumperska, na kterého vydal loni v červnu…

Kuriózní zločin: Bavorské sedláky okrádá zloděj s kolečkem, kořist vozí do…

22.01.2019 21:39 Policisté z bavorského městečka Furth im Wald, které se nachází přes hranici od Folmavy, se snaží…

Vražda na Břeclavsku: Policisté obvinili ženu, skončila ve vazbě

22.01.2019 10:06 Policisté v Jihomoravském kraji obvinili z vraždy na Břeclavsku ženu, je ve vazbě, řekl dnes ČTK…

Policie pátrala po dvou mladých dívkách z Prahy, jedna je už doma

22.01.2019 08:51 Aktualizováno Policisté od pondělí pátrali po dvou dívkách z Prahy ve věku 12 a 13 let, mladší z nich se již sama…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama