Dealer měl neobvyklé zákazníky, teď je ve vazbě

Praha - Dealera s neobvyklou klientelou zadrželi kriminalisté z pražských Dejvic. Několikrát trestaný muž totiž prodával tvrdé drogy hlavně ženám na mateřské dovolené. Údajně měl až osmdesát zákaznic. Když neměly peníze na dávku, platily prý i sexuálními službami. Muž je teď ve vazbě.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Dostat se tento muž do rukou manželům a partnerům svých klientek, asi by nedopadl moc dobře. Za policejní pouta může být nakonec ještě rád. Dealera zadrželi i s jedním zákazníkem. Pervitin prodával pervitin kdekomu. Páteř jeho klientely ale tvořily ženy na mateřské. Podle kriminalistů jich byly desítky.

Nabízí se otázka, kolik z nich bralo drogy před mateřstvím. Podle policistů zdaleka ne všechny. "Hlídání dětí je zřejmě asi psychicky a fyzicky náročné, tak to braly jako úlevu," říkají odborníci.

Podle odborníků se to stát může. Žena ale musí mít k takovému úletu sklony, protože podle odborníků zodpovědná matka drogy brát nebude.

Dealer se dokázal domluvit i s těmi klientkami, které zrovna neměly peníze. Ty mu totiž platily sexem. "Hrozí sedmačtyřicetiletému muži trest odnětí svobody až na deset let," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Při vyšetřování na svobodě by dealer své v uvozovkách práce asi nezanechal. Proto také policisté chtěli, aby skončil za mřížemi. Soudce ho nakonec do vazby poslal. Sami policisté říkají že tento dealer rozhodně nebyl a nebude jediný svého druhu. Jen se o těchto případech na veřejnosti moc nemluví.

Loading...
Témata: krimi | Drogy
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama