Jsem přesvědčen, že to Kramný udělal, říká šéf krajské policie

Praha - Už je to záhadou rok a půl. Proč Monika a Klárka zemřely v Egyptě a kdo je zabil? Téměř rok už je ve vazbě Petr Kramný, který byl v Česku právě z vraždy svých nejbližších obviněn. Jenže několik měsíců už se nic neděje a lidé začínají o jeho vině pochybovat. Teď se k tomuto případu vyjádřil šéf moravskoslezské policie Tomáš Kužel.

Přidejte svůj názor 64 komentářů

Petr Kramný
doporučujeme

Byl obviněn a už takřka rok je ve vazbě. Pro mnoho lidí je vrahem, ačkoliv ještě nedošlo ani na soud, natož na pravomocný rozsudek, právě Petr Kramný. Ten ve vazbě skončil loni v únoru. Ačkoliv na soud čeká už téměř rok, ten ještě nezačal.

Jeho advokátce Janě Rejžkové už dochází trpělivost a Petr Kramný získává, čím dál více sympatizantů, kteří hovoří o policejní a justiční šikaně!

Zdlouhavost případu začíná vadit i kriminalistům, kteří na případu pracovali. Ti by se totiž už konečně rádi dočkali zúročení své práce. "Postup v případu neurčují vyšetřovatelé, ale dozorující státní zástupce. Po přečtení zdůvodnění obvinění jsem však osobně přesvědčen, že pan Kramný čin spáchal. Samozřejmě rozhodne až soud, ale za prací kriminalistů stojím," uvedl pro iDnes.cz krajský policejní ředitel Tomáš Kužel.

Monika a Klárka Kramné zemřely na dovolené v Egyptě v noci z 29. na 30. července. Manžel a otec Petr Kramný poté zůstává v Egyptě tři měsíce kvůli tomu, aby byl nápomocný egyptským vyšetřovatelům. 31. října se pak nečekaně vrací do Česka, o týden později se vrací do práce.

Kromě Egypťanů případ vyšetřuje i česká policie, ta Kramného 18. února loňského roku zadržela a obvinila z vraždy Moniky a Klárky, o dva dny později putuje do vazby. Následně je z dvojnásobné vraždy obžalován. K soudu však zatím nedošlo a Kramný tak i nadále zůstává ve vazbě.

Loading...
Vstupte do diskuze (64)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Drama v Opavě: Opilé matce vypadlo dítě z kočárku. Nechala ho na zemi a…

16.09.2019 15:00 V Opavě upadla na zem opilá matka a přitom převrhla kočárek s pětiměsíční dcerou. Dítě z kočárku…

Hrozivá smrt Nikol (†23): Mladá maminka se oběsila na sluchátkách

16.09.2019 08:58 Českou republikou otřásla koncem srpna sebevražda mladé maminky, která si vzala život šokujícím…

Muž se vydával za agenta CIA, z lidí vylákal miliony

14.09.2019 16:39 Historkami, že je agent CIA, lékař nebo ředitel obchodního domu, vylákal šestačtyřicetiletý Milan…

Po dálnici D4 se řítila formule, policie pátrá po řidiči +VIDEO

12.09.2019 15:38 Příbramští policisté pátrají po řidiči formule, který jel v neznámé době po dálnici D4. Jízdu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama