Jsem přesvědčen, že to Kramný udělal, říká šéf krajské policie

Praha - Už je to záhadou rok a půl. Proč Monika a Klárka zemřely v Egyptě a kdo je zabil? Téměř rok už je ve vazbě Petr Kramný, který byl v Česku právě z vraždy svých nejbližších obviněn. Jenže několik měsíců už se nic neděje a lidé začínají o jeho vině pochybovat. Teď se k tomuto případu vyjádřil šéf moravskoslezské policie Tomáš Kužel.

Přidejte svůj názor 64 komentářů

Petr Kramný

Byl obviněn a už takřka rok je ve vazbě. Pro mnoho lidí je vrahem, ačkoliv ještě nedošlo ani na soud, natož na pravomocný rozsudek, právě Petr Kramný. Ten ve vazbě skončil loni v únoru. Ačkoliv na soud čeká už téměř rok, ten ještě nezačal.

Jeho advokátce Janě Rejžkové už dochází trpělivost a Petr Kramný získává, čím dál více sympatizantů, kteří hovoří o policejní a justiční šikaně!

Zdlouhavost případu začíná vadit i kriminalistům, kteří na případu pracovali. Ti by se totiž už konečně rádi dočkali zúročení své práce. "Postup v případu neurčují vyšetřovatelé, ale dozorující státní zástupce. Po přečtení zdůvodnění obvinění jsem však osobně přesvědčen, že pan Kramný čin spáchal. Samozřejmě rozhodne až soud, ale za prací kriminalistů stojím," uvedl pro iDnes.cz krajský policejní ředitel Tomáš Kužel.

Monika a Klárka Kramné zemřely na dovolené v Egyptě v noci z 29. na 30. července. Manžel a otec Petr Kramný poté zůstává v Egyptě tři měsíce kvůli tomu, aby byl nápomocný egyptským vyšetřovatelům. 31. října se pak nečekaně vrací do Česka, o týden později se vrací do práce.

Kromě Egypťanů případ vyšetřuje i česká policie, ta Kramného 18. února loňského roku zadržela a obvinila z vraždy Moniky a Klárky, o dva dny později putuje do vazby. Následně je z dvojnásobné vraždy obžalován. K soudu však zatím nedošlo a Kramný tak i nadále zůstává ve vazbě.

Vstupte do diskuze (64)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Záhadná smrt dítěte v Lounech: Policie obvinila mladíka ze závažných…

19.02.2019 10:10 Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v Lounech. Zadrželi mladého muže a obvinili ho z násilných…

Protiromské nápisy v Letech? Policie podala návrh na obžalobu dvou mužů

18.02.2019 15:27 Kriminalisté podali návrh na obžalobu dvou mužů, kteří podle policie umístili tabule s urážlivými…

Klienty bank napadá další podvodná aplikace, nejvíc obětí je v Česku

18.02.2019 12:37 Kybernetičtí zločinci znovu zaútočili na klienty bank v Česku, prostřednictvím infikované aplikace…

Lupič okradl ženu na koloběžce, přišla o 400 tisíc. Policie zveřejnila…

18.02.2019 10:43 Policie od prosince pátrá po muži, který je podezřelý z toho, že v Praze 8 ženě na koloběžce ukradl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama