Opilec v baru somroval cigarety. Když je nedostal, házel vrhací nože

Praha - Neobvyklý případ vyšetřují od středečního večera pražští policisté. Host v jednom baru na Újezdě byl napaden poté, co odmítl dát podnapilému muži cigaretu. Za odmítnutí po něm opilec hodil vrhacím nožem a zasáhl ho do nohy.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto

K případu ihned vyrazily dvě policejní hlídky, které pomateného muže na místě zadržely. Zákazník, který byl zasažen nožem do nohy, naštěstí vyvázl bez zjevné újmy na zdraví.

Podle jeho slov stál u baru, když za ním přišel patrně podnapilý muž a chtěl po něm cigarety. „Já jsem mu řekl, že mu nic nedám a slušně jsem ho poslal do p..... Pak jsem otočil a pokračoval v hovoru, když tu jsem ucítil bodnutí do lýtka. Když jsem se ohlédl, tak jsem vedle nohy uviděl na zemi vrhací nůž. Otočil jsem se k němu, co jako dělá a všiml jsem si, že vytahuje další nůž, tak jsem vycouval," popsal incident napadený muž. Podle jeho slov naštěstí neutrpěl takřka žádné zranění

Policisté museli proti muži použít donucovací prostředky a po jeho zadržení mu nasadili pouta. Na místo pak přivolali stálou výjezdovou skupinu spolu s kriminalistickým technikem, který zajistil důležité stopy. Zadržený muž bude podle kriminalistů podroben znaleckému zkoumání z hlediska nepříčetnosti svého chování. Po vyhodnocení posudků by mohl být obviněn z výtržnictví.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama