Smrt těhotné Romany: Policie zveřejnila výsledky pitvy

Praha - V případu tragické smrti těhotné ženy v Karviné se vyskytly nové informace. Podle nových zjištění policie na pádu ženy z okna v 10. patře neměla podíl další osoba. Vypadá to tedy, že buď spadla, nebo sama skočila.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Smrt čtyřiadvacetileté těhotné dívky v Karviné vyvolala mnoho otázek. Romana zemřela po pádu z 10. patra panelového domu v Makarenkově ulici. Podle prvních dohadů všechno nasvědčovalo tomu, že dívku z někdo strčil nebo vyhodil.

Jenže provedná soudní pitva ukázala něco jiného. "Výsledky soudní pitvy v těle prokázaly přítomnost většího množství alkoholu a toxikologické látky. Kriminalisté na případu intenzivně pracovali, a jejich práce zdaleka nekončí. Stále probíhají výslechy svědků, analýzy výpovědí a jejich prověřování. Přesto indicie a dosud zjištěné skutečnosti nasvědčují, že na smrti ženy se nepodílela žádná osoba," řekla pro TV Nova mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Jaké látky měla mít těhotná žena v těle, to nechtěla mluvčí specifikovat. "Vyšetřování stále není ukončeno, nicméně se přikláníme k verzi, že dívka vypadla nešťastnou náhodou," dodala mluvčí policie Viačková.

Mrtvá Romana A. byla v šestém měsíci těhotenství. Zemřela minulý čtvrtek kolem 21. hodiny. Podle výpovědí svědků neštěstí předcházela hádka jejího bývalého a současného přítele.

"Byla to hádka. Hádali se minulý partner a současný partner. Ona je chtěla nějak uklidnit. Byla slyšet hádka a pak najednou ticho. A pak už bylo vidět, jak přijíždí sanitka," uvedl muž, který zná celé pozadí tragédie.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po dívce (13) z Prahy. V pátek šla na nákup, domů se už…

21.01.2019 20:46 Policie pátrá po třináctileté Sabině Čonkové z Prahy. Od pátku se nevrátila domů a nikomu o sobě…

Loupež v Karlových Varech: Pachatel vykradl zlatnictví, je na útěku

21.01.2019 20:42 V Karlových Varech v Západní ulici dnes vpodvečer neznámý pachatel přepadl a vykradl zlatnictví.…

Podnapilý muž se polil hořlavinou v Tursku u Prahy, zadržela ho policie

21.01.2019 17:09 Podnapilý muž se dnes odpoledne v Tursku nedaleko Prahy polil hořlavinou. Zda se chtěl i zapálit,…

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama