Umučení Petry: Kisiovova máma řekla, jak se žije synovi za mřížemi

Praha - Ve čtvrtek to byl přesně rok, co tři mladíci Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal dostali vysoké tresty za vraždu patnáctileté Petry z Jihlavska. Tu téměř před dvěma lety vyhodil Kisiov z okna svého bytu a za pomoci Zavřela ještě žijící dívku zavraždili. Hrůzný čin tehdy pobouřil celou republiku.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Z andílka vyrostla bestie! Proč Tomáš Z. umučil patnáctiletou Petru?
doporučujeme

Michal Kisiov - 25 let vězení , Tomáš Zavřel - 24 let, Jakub Doležal za napomáhání - 4 roky natvrdo. Tresty za bestiální vraždu padly přesně před rokem.

Michal Kisiov podle slov své matky, která ovšem nechtěla vystoupit před kamerou, se ve vězení snaží nějak fungovat, navštěvuje nejrůznější aktivity.

Právě on před téměř dvěma lety v opilosti vyhodil nahou Petru z okna svého bytu. Dívka mu údajně řekla, že nahlásí, že ji chtěl znásilnit. Ona ale pád z dvanáctimetrové výšky přežila. Jenže Kisiov zavolal Tomáše Zavřela a domluvili se, že se zraněné Petry místo aby ji zachránili zbaví. Dívka trpěla desítky minut. Odklízet její tělo jim pak pomáhal další mladík Jakub Doležal.

Za 11 dnů to bude 2 roky, co Petra zemřela, na hrobě je vidět, že na ní její nejbližší stále nezapomněli. A tragédie je stále cítit i v domě, kde se hrůzný čin stal. Dnes už v bytě, ve kterém před dvěma lety bydlel Michal Kisiov, jsou další nájemníci.

A rány se brzy znovu rozjitří. Jakub Doležal, který pomáhal tělo odklízet a který dostal nejnižší trest, by si už na konci tohoto roku mohl požádat o prominutí zbytku trestu a dostat se na svobodu.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama