Přepadení za bílého dne: Ozbrojený lupič vykradl benzínku

Olomouc - Policie pátrá po muži, který se zbraní v ruce vyloupil čerpací stanici v Olomouci. Kriminalisté hledají svědky události.

Přidejte svůj názor

Policie ČR
doporučujeme

Neznámý muž vstoupil do prodejny čerpací stanice a s pistolí v ruce chtěl po obsluze peníze. Žena neriskovala svůj život a otevřela pokladnu, lupič se nahnul přes pult a peníze si sám vzal. Pak z benzínky ve Hněvotínské ulici utekl směrem k heliporu.

Podle popisu se mělo jednat o muže ve věku kolem 30 let, vysokého kolem 170 cm, štíhlé postavy. Měl krátké blond vlasy. Na očích měl dioptrické brýle, na sobě šedou mikinu a na hlavě čepici. Mluvil plynule česky, bez přízvuku.

"Na případu intenzivně pracují olomoučtí kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za který pachateli, v případě jeho zjištění, hrozí trest odnětí svobody od dvou do deseti let," sdělila Irena Urbánková policejní mluvčí Olomouckého kraje.

Policie se obrací se žádostí o pomoc na širokou veřejnost. Rovněž prosí řidiče bílého auta combi, který měl projíždět v úterý 31. 3. Po 12 hodině kolem, aby se přihlásil kriminalistům. Může být pro ně důležitý svědek.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

16letou dívku z Terezína měl znásilnit africký migrant vyhoštěný z Německa

19.06.2019 21:41 Aktualizováno Na severu Čech mělo dojít k znásilnění 16leté dívky z Terezína migrantem z Afriky. Policie…

Stav střelce z Nemyčevsi zůstává vážný, policie ho nemůže vyslechnout

19.06.2019 15:39 Aktualizováno Zdravotní stav čtyřiatřicetiletého muže z Nemyčevsi na Jičínsku, kterého v pondělí postřelila…

Vloupání každých 25 minut. Máte dobře zabezpečený domov? Policie rozjela…

19.06.2019 14:37 Vloupání do bytů, domů nebo rekreačních chat tvoří v České republice více než polovinu trestné…

Podvody s řepkovým olejem: Za krácení daně jdou dva muži na sedm let do…

18.06.2019 17:05 Pardubický soud poslal na sedm let do vězení Bedřicha Matouška a Zdeňka Jaroše, kteří byli…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama