Oběšený muž, který poleptal bývalou přítelkyni kyselinou, po sobě nechal tenhle vzkaz

Praha - Muž, který loni poleptal bývalou přítelkyni kyselinou a v noci na pondělí se ve vazební cele oběsil, po sobě zanechal několik věcí. Kromě kapesního vydání Nového zákona také dopisy na rozloučenou a deník.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Vězení, ilustrační fotografie
doporučujeme

Obviněný zanechal v cele pankrácké věznice v obálce několik věcí, které byly podle serveru idnes.cz určeny jeho advokátce Martině Čejkové. Kromě vydání Nového zákona obálka obsahovala devadesátistránkový deník, který si ve vazbě psal, a dopisy na rozloučenou určené právě advokátce Čejkové.

"V tom dopise pro mne uvádí, že se zavraždí," řekla serveru Čejková s tím, že sebevražda je jasně prokázána nejen těmito dopisy, ale také šetřením Vězeňské služby. Z kamerových záběrů totiž vyplývá, že se v inkriminovaný okamžik v jeho cele nikdo jiný nepohyboval. 

Šílený útok se stal loni v srpnu, muž svou bývalou přítelkyni Renatu polil kyselinou chlorovodíkovou, pak ji posypal hydroxidem sodným a působení obou látek ještě zesílil politím vodou. K činu se minulý týden přiznal, hrozil mu trest 20 let, nebo dokonce výjimečný trest.

Jeho útok měl velké následky, žena má dodnes zdravotní problémy a ještě ji čeká několik operací. Před útokem chtěl prý svou bývalou přítelkyni přemluvit, aby se k sobě vrátili. K útoku se prý rozhodl jen pár minut před ním. Muže prý vyprovokovalo to, že mu Renata řekla, že je ubožák.

Loading...
Témata: sebevražda | Věznice
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zásah v Kyjově: Policie zajistila pervitin a třaskaviny. Pět obviněných

26.04.2019 14:47 Aktualizováno Policie obvinila po zásahu v Kyjově na Hodonínsku z výroby drog pět lidí. I kvůli možné kontaminaci…

Policie obvinila pět fotbalových chuligánů, po zápase v Liberci rozdávali…

26.04.2019 08:54 Policie obvinila pět fanoušků jabloneckého fotbalového klubu ve věku 18 až 22 let z výtržnictví.…

Policie identifikovala muže, který hajloval na demonstraci SPD

25.04.2019 22:07 Policisté zjistili totožnost muže údajně hajlujícího na dnešní akci hnutí Svoboda a přímá…

Časovaná bomba. Dům na Břeclavsku skrýval množství munice a trhaviny

25.04.2019 19:57 Velké množství munice, trhavinu i chemické látky ukrýval rodinný dům na Břeclavsku. Policisty na to…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama