Muž surově napadl manželku a čtyřletou dceru, skončily v nemocnici

Zlín - Brutální případ domácího násilí vyšetřují kriminalisté na Zlínsku. Pětačtyřicetiletý muž tam napadl svoji manželku i čtyřletou dceru. Obě skončily ve zlínské nemocnici.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Napadením nejspíš vyvrcholily vzájemné problémy tohoto páru. Policisté tam totiž letos zasahovali kvůli sporům už potřetí. Pětačtyřicetiletého muže nejspíš rozzuřilo, že mu jeho žena odmítla dát klíče od auta. Už na první pohled se jí zdál být opilý a tvrdil, že si potřebuje zajet do Zlína.

To byl pro něho nejspíš důvod, proč ji začal bít - nejdříve pěstmi do hlavy, potom, když spadla, tak ji kopal do celého těla. "Jejich čtyřletá dcera se maminku snažila bránit, muž ji odhodil a pokračoval dál ve fyzickém napadání své manželky. Po nějaké době se ženě i dceři podařilo z domu utéct k sousedům," říká Monika Kozumplíková, mluvčí zlínské policie.

Zatímco si žena přivolala záchranku, která ji i s dcerou odvezla do nemocnice, její partner z domu odešel. Naštěstí ani jedna neměla zranění, které by je ohrožovalo na životě - tím nejvážnějším byl přeražený nos matky čtyřleté holčičky.

Když policisté násilníka vypátrali, zjistili dechovou zkoušku, že je skutečně opilý - detekční přístroj ukázal dvě celé sedm desetin promile. Protože už byl v hledáčku policistů za jinou trestnou činnost, skončil ve vazbě.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama