Záhada: Dívka se v Ostravě vrátila domů polonahá a zraněná

Ostrava - Ostravští policisté řeší velmi neobvyklý případ. Devatenáctiletá dívka se z večírku vrátila polonahá, bez věcí a také vzpomínek na předchozích několik hodin. Policie hledá svědky, kteří by mohli objasnit, co se dívce stalo.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Policie ČR, ilustrační fotografie
doporučujeme

Dívka odešla z domova v sobotu po osmé večerní a domů se vrátila půl hodiny po půlnoci v hrozném stavu. "Částečně obnažená, oděna pouze do bundy, podprsenky a obuta jen do jedné boty. Krom ošacení a boty dívka postrádala také dva mobilní telefony. Po návratu domů do Ostravy-Dubiny si dívka neměla vybavit přechozí hodiny," upřesňuje ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Po návratu měla odejít spát, další den odpoledne ale musela vyhledat lékařské ošetření blíže nespecifikovaných zranění. "Posléze byla věc oznámena policistům. Dívka nebyla schopna hodiny, jež předcházely návratu domů, popsat. Před samotnou cestou z Petřkovic do Dubiny se účastnila oslavy, kde měla rovněž požívat alkohol," doplňuje Holčáková.

Policisté se tedy snaží zmapovat celou dívčinu cestu. Nastoupit měla v sobotu do autobusu číslo 34 na zastávce "Hornické muzeum" ve 20:48, cestovat měla do centra Ostravy. Na sobě měla červenou bundu, tmavě modré džíny a černou halenku. "Po jednadvacáté hodině se měla dívka nacházet v Ostravě-Přívoze u sadu Boženy Němcové. Mohla komunikovat se dvěma muži, zatím nezjištěné identity," sdělila mluvčí.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V domě na Brněnsku se střílelo, dva mrtví

25.03.2019 12:21 Aktualizováno V Ostopovicích na Brněnsku se dnes střílelo v rodinném domě, na místě jsou dva mrtví. Kriminalisté…

Z vraždy dítěte v Lounech obviněn mladý muž, hrozí mu výjimečný trest

25.03.2019 12:11 Policisté obvinili dvacetiletého muže z vraždy dítěte. Případ se stal v polovině února v Lounech,…

Policisté odvolali pátrání po dívce z Olomoucka. Její matka ji našla na…

25.03.2019 09:09 Policisté odvolali pátrání po čtyřleté dívce z Olomoucka, které vyhlásili na konci ledna letošního…

Policie zadržela pyromana z Prahy. Založil 31 požárů, během 20 minut…

24.03.2019 17:57 Aktualizováno Policie zadržela a obvinila šestadvacetiletého muže, který má podle kriminalistů na svědomí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama