Našli lidské ostatky v opuštěném domě. Vražda nebo nehoda?

Nový Jičín - Lidské ostatky se našly před několika dny v opuštěné vile v Šenově u Nového Jičína. Z jejich stavu nebylo možné určit nejen, jestli jde o muže či ženu, ale ani jestli jsou z jednoho nebo dvou těl.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Hrůzostrašný nález prověřují severomoravští policisté už několik dní. Ostatky byly nalezeny v Šenově u Nového Jičína, v opuštěné vile v Dukelské ulici. Zatím není jasné, jestli jde o trestný čin. Ostatky totiž mohou souviset s událostí, která se odehrála v tomto domě počátkem ledna.

V neobývaném rodinném domě se nahromadil plyn a 10. ledna odpoledne vybuchl. Exploze nejenže do okolí rozmetala spoustu střepů, trosek a poškodila také v ulici zaparkovaná auta, ale především zdemolovala vnitřek domu. "V důsledku výbuchu pak došlo k poškození objektu, narušení zdiva domu nejen v suterénu, ale také v dalších podlažích," potvrdila policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Škoda tehdy přesáhla dva miliony korun.

Ačkoliv byl na místě i speciálně vycvičený pes k propátrání sutin, v lednu v troskách domu policie žádné oběti neobjevila. Ostatky by mohly patři člověku nebo lidem, kteří v domě pobývali při výbuchu anebo mohlo jít o bezdomovce, kteří místo navštěvovali potom.

Policie teď k případu intenzivně shání svědky. "Aktuálně žádáme svědky, kteří se pohybovali v blízkosti objektu v okamžiku výbuchu a mohou poskytnout jakoukoliv informaci, aby nás kontaktovali na lince 158," uvedla mluvčí.

Loading...
Témata: krimi | úmrtí
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama