Puberťák chtěl k narozeninám sex, tak znásilnil expřítelkyni (13)

Dvůr Králové - K patnáctým narozeninám si chlapec z Dvora Králové přál vyplnění svých pubertálních tužeb. Když neuspěl ani s narážkami, prostě si to, co chtěl, vzal silou. Za znásilnění třináctileté dívky dostal podmínku a povinný psychologický výcvik.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

S dívkou se chlapec už dříve rozešel, ale zůstali v kontaktu, psali si SMS a občas se viděli osobně. Když mu koncem listopadu 2013 napsala gratulační zprávu k patnáctým narozeninám, odpověděl "jaký dostanu dárek?". Předtím k žádným větším intimnostem nedošlo. "Jenom jsme se objímali a líbali," uvedl podle portálu Deník.cz.

Když se tři dny po narozeninách potkali, byl u setkání v dřevěné chatce nedaleko Královédvorské ZOO ještě chlapcův kamarád. Když druhý chlapec odešel, přistoupil násilník k činu. Policistům sice řekl, že se jen "bavili a pak taky hádali," ale dívka mluvila jinak. Prý ji líbal a svlékal. Neodradily ho ani dívčiny protesty, křik a pokusy o útěk. Řekl jí prostě, aby byla ticho a pak ji nutil k orálnímu sexu a k souloži.

Chod událostí potvrzuje i druhý chlapec, který události v chatce pozoroval zvenčí. "Myslím, že ke styku došlo," uvedl s tím, že škvírou viděl, "jak mu sedí na klíně a jak se hýbou. Jí se to nelíbilo, bránila se a plakala." Kromě výpovědí posloužily obžalobě i vzorky DNA z chlapcova spodního prádla. Když měl vysvětlit, jak se tam dostaly, řekl, že z plivanců kolem chatky.

Dívka se s hrůzným zážitkem nešla svěřit ani na policii, ani za rodiči. Co se jí stalo, sdělila jen kamarádkám. Ty však na policii šly bez váhání. Matka oběti se o znásilnění dozvěděla až po zahájení stíhání.

Verdikt Krajského soudu V Hradci Králové mladíkovi přiřkl podmíněný trest a povinný psychologický výcvik. Obě strany se vzdaly práva na odvolání.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tři muži ilegálně nabízeli stovky filmů a seriálů, škoda sedm milionů

16.12.2018 14:32 Téměř devět stovek filmů a seriálů údajně nabízela nelegálně ke sledování na webu v Česku trojice…

Barová rvačka v Jindřichově Hradci skončila smrtí, útočník zadržen

16.12.2018 10:51 Na následky zranění při potyčce v baru v Jindřichově Hradci zemřel osmadvacetiletý muž. Incident se…

Muž naletěl podvodnici z Ostravy, vylákala z něj 1.8 milionu

15.12.2018 19:21 Déle než rok využívala šestapadesátiletá žena z Ostravy laskavosti o rok mladšího muže. Postupně od…

Rvačka u nádraží v Plzni skončila tragédií. Jeden muž zemřel

15.12.2018 17:05 U autobusového nádraží v Plzni se v pátek odpoledne poprali dva muži. Jeden z nich po úderech upadl…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama