Nechutné. Kramný obchodoval s fotkami u hrobu zavražděné Klárky, tvrdí policie

Praha - Policie je přesvědčená, že Petr Kramný zabil svou manželku Moniku a dceru Klárku elektrickým proudem. U soudu mu přitíží také odposlechy telefonu. Co zde Kramný tvrdí?

Přidejte svůj názor

Petr Kramný
doporučujeme

Petr Kramný sice dlouho tvrdil, že svou manželku nezabil a že nemá nic společného ani se smrtí své dcery Klárky, ale kriminalisté jsou jiného názoru.

Vyšetřovatelé se opírají o nález patologů, kteří tvrdí, že obě Češky byly v Hurghádě zavražděny pomocí elektrického proudu. Ten do těla Moniky a Klárky podle kriminalistů mohl přivést jediný muž.

Kromě pitevní zprávy, která do detailu popisuje, proč obě ženy zemřely, obsahuje policejní spis také odposlechy Petra Kramného.

Kramný v jedné části odposlechů žertuje o úmrtí Moniky a Klárky. Volal si tehdy se svou novou přítelkyní a dělají si legraci, že ona spala s vrahem, který dostal 30 let a že by mohl dostat i doživotí. Kramný jí podle informací deníku Právo v telefonu tvrdil, že když v Egyptě někdo zabije ženu a potom se prokáže, že mu byla nevěrná, tak ho soudy osvobodí.

Novinky.cz také tvrdí, že Petr Kramný obchodoval s novináři a prodával jim fotky. Jednalo se o fotografie u hrobu Moniky a Klárky. Novináři mu podle portálu novinky.cz za tyto fotky platili desetitisícové sumy.

Do tří měsíců by měl s Petrem Kramným začít soud. Pokud soud uvěří verzi kriminalistů, že Moniku a Klárku zabil otec rodiny, hrozí mu výjimečný trest. Za určitých okolností by mohl dost i doživotí.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Po střelbě v Brně jeden mrtvý, jeden těžce zraněný

22.10.2019 18:13 Při střelbě v bytě na Palackého třídě v Brně dnes odpoledne zemřel člověk, druhý je těžce zraněný,…

Loupež v brněnském klenotnictví: Škoda 20 milionů, pátrá se po tmavém Audi…

22.10.2019 16:51 Škoda po vykradení klenotnictví v Brně je zhruba 20 milionů korun, řekl dnes mluvčí policie Pavel…

Řidiči, pozor. U českých hranic řádí vrhač větví, policie na něj vypsala…

22.10.2019 16:30 V německém příhraničí ohrožuje motoristy už několik let neznámý muž, jemuž tamní policisté…

Zloději vykradli klenotnictví v Brně, mříž vytrhli autem. Policie žádá…

21.10.2019 17:36 Aktualizováno Jen několik minut trvalo dnes ráno po 4:00 vykradení klenotnictví v centru Brna. Čtyři maskovaní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama