Rozzuřený důchodce, který střílel na pelikána, dál vyhrožuje

Praha Chtělo by to ostré náboje, řekl dopoledne po telefonu reportérovi Tn.cz důchodce Alojz J., který v pátek střílel plynovou pistolí před ministrem spravedlnosti. Redakce výhrůžku okamžitě předala policii.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Robert Pelikán
doporučujeme

Měl krást z automatu s lahůdkami, dostal podmínku a vedení domova s ním kvůli tomu rozvázalo smlouvu. Před ministrem spravedlnosti střílel plynovou pistolí, aby na svoji údajnou křivdu upozornil. Stalo se a teď ho zná celá republika.

Jenže Alojz přitvrdil a volal redakce. Říkal, že je nespokojený důchodce, že si bude muset vzít ostré náboje, abychom tomu věnovali více minut. Případ jsme ihned předali policii a ta jela za Janigou do domova důchodců.

Senior tam už ale nebyl, strávil tam totiž poslední noc. Pracovníci domova pro seniory už Aloise vystěhovali. Věci má mít údajně na chodbě a do bytu nesmí. Ubytovaní klienti si prý nakonec oddychnou.

Štáb televize Nova ho našel na pražské Florenci. Svoje výhrůžky o použití ostrých nábojů najednou začal zlehčovat. „Né, to bych možná potřeboval, abych se nějak prosadil, ale to jsem myslel z legrace," řekl Janiga naší reportérce.

Policie se zatím k případu nevyjadřuje. "Kriminalisté v tuto chvíli provádějí výslech osob a další úkony, nyní je proto předčasné se k případu blíže vyjadřovat," uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Každopádně nečekaně rychle by se mu mohly vyřešit problémy se střechou nad hlavou. Za vyhrožování totiž může jít na několik let do vězení.

Loading...
Témata: Pelikán, Robert
Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama