Záhadná smrt cyklisty na Kyjovsku. Vedle leželi dva těžce zranění

Kyjov - Policisté od včerejšího večera vyšetřují záhadné úmrtí v lese na Kyjovsku. Jeden cyklista tam na následky zranění zemřel a další dva utrpěli těžká zranění. V tuto chvíli nikdo neví, co přesně se jim stalo – nejsou totiž zatím schopní vypovídat.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Klikatá lesní cesta, kde běžně po setmění nepotkáte živou duši. Hasiči osvětlují místo činu a rozjíždí se vyšetřování záhady mrtvého cyklisty. Než přijede kriminálka – široké okolí obepínají pásky, aby zvědavci nepošlapali stopy. Krátce po jedné v noci přijíždí kriminalisté z Kyjova a sbírají důkazy.

Vyšetřovatelé fotografují kolo v příkopu u cesty i tělo šestadvacetiletého cyklisty, který ležel o několik metrů dál v lese. Nikdo nedokáže vysvětlit, co se tady stalo. Když přijeli záchranáři, našli mrtvého muže a další dva, kteří bojovali o život. "Měli vážná mnohočetná poranění a byli mimo silnici," uvedla Barbora Zuchová, mluvčí jihomoravských záchranářů.

Vše by nasvědčovalo tomu, že trojici cyklistů srazilo rychle jedoucí auto a viník ujel. Jenže kola nemají viditelná poškození a policie tuto verzi vyvrací. "Nemáme informace o tom, že by se nehody účastnilo nějaké vozidlo," řekla Alice Musilová, mluvčí vyškovské policie.

Aby se na opuštěné cestě uprostřed lesa náhodou srazili tři cyklisté a málem všichni zemřeli, takový případ policisté nepamatují. Jednou z verzí je, že se v lese poprali, anebo závodili, kdo rychleji sjede kopec a v zatáčce havarovali. Kriminalisté mají naštěstí dva přímé svědky a teď jen čekají na to, až jejich zdravotní stav umožní, aby vypovídali.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž, jehož tělo bylo v přístřešku bezdomovců, byl zavražděn

16.07.2019 13:43 Muž, jehož tělo našli hasiči 6. července při likvidaci požáru přístřešku bezdomovců v Praze…

Cizinci posprejovali Karlův most. Barbarství, rozčílil se primátor Hřib

16.07.2019 12:07 Policie zadržela dva cizince ve věku 23 a 30 let, kteří podle oznámení v pondělí večer posprejovali…

U Prahy čapli namol opilého řidiče. Neuvěříte, kolik měl promile

15.07.2019 16:58 V Mírovicích u Prahy policisté odhalili v sobotu odpoledne řidiče, který při orientační dechové…

Zaměstnanec na Brněnsku chtěl ukrást toxický kyanid, měl ho tři kila

15.07.2019 14:40 Devětačtyřicetiletý zaměstnanec firmy v Kuřimi na Brněnsku se podle policie pokusil z podniku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama