Záhadná smrt cyklisty na Kyjovsku. Vedle leželi dva těžce zranění

Kyjov - Policisté od včerejšího večera vyšetřují záhadné úmrtí v lese na Kyjovsku. Jeden cyklista tam na následky zranění zemřel a další dva utrpěli těžká zranění. V tuto chvíli nikdo neví, co přesně se jim stalo – nejsou totiž zatím schopní vypovídat.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Ilustrační fotografie

Klikatá lesní cesta, kde běžně po setmění nepotkáte živou duši. Hasiči osvětlují místo činu a rozjíždí se vyšetřování záhady mrtvého cyklisty. Než přijede kriminálka – široké okolí obepínají pásky, aby zvědavci nepošlapali stopy. Krátce po jedné v noci přijíždí kriminalisté z Kyjova a sbírají důkazy.

Vyšetřovatelé fotografují kolo v příkopu u cesty i tělo šestadvacetiletého cyklisty, který ležel o několik metrů dál v lese. Nikdo nedokáže vysvětlit, co se tady stalo. Když přijeli záchranáři, našli mrtvého muže a další dva, kteří bojovali o život. "Měli vážná mnohočetná poranění a byli mimo silnici," uvedla Barbora Zuchová, mluvčí jihomoravských záchranářů.

Vše by nasvědčovalo tomu, že trojici cyklistů srazilo rychle jedoucí auto a viník ujel. Jenže kola nemají viditelná poškození a policie tuto verzi vyvrací. "Nemáme informace o tom, že by se nehody účastnilo nějaké vozidlo," řekla Alice Musilová, mluvčí vyškovské policie.

Aby se na opuštěné cestě uprostřed lesa náhodou srazili tři cyklisté a málem všichni zemřeli, takový případ policisté nepamatují. Jednou z verzí je, že se v lese poprali, anebo závodili, kdo rychleji sjede kopec a v zatáčce havarovali. Kriminalisté mají naštěstí dva přímé svědky a teď jen čekají na to, až jejich zdravotní stav umožní, aby vypovídali.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama