Vydával se za ženu a lákal muže na sex. Přišel si na statisíce

Česká Lípa - Více než stovka mužů se nechala napálit pod vidinou nezávazného sexu a přišli o tisíce korun. Mladík z Kladna se totiž vydával na erotických seznamkách za ženu a za setkání si nechal předem zaplatit. Na sjednanou schůzku ale nedorazil. Přišel si nejméně na 700 tisíc korun.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Sexuchtiví muži na Českolipsku by se měli mít na pozoru. Šestadvacetiletý podnikavec si tam totiž rozjel dost výnosný byznys. Na internetových seznamkách se prezentuje jako žena, která hledá nezávazný sex. Kriminalisté pány před takovým inzerátem varují a doporučují, aby na něj nereagovali.

Ve chvíli, kdy se podvodníkovi zájemce na inzerát ozval, vysvětlil, za jakých podmínek je ochoten se s ním osobně sejít. "V inzerátu o sobě tvrdil, že je vdaná, dobře situovaná žena, která má za manžela známého a úspěšného podnikatele, a proto si nemůže dovolit schůzku na veřejnosti. Proto navrhoval první schůzku na swingers party, kam má přístup jen uzavřená společnost a riziko vyzrazení schůzky je tak minimální," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Pokud měl muž o setkání s falešnou ženou i nadále zájem, obdržel email od fiktivní společnosti pořádající tuto akci, a to včetně obchodních podmínek. Uvedeny byly také informace o termínu konání párty a číslo účtu, na který měli muži uhradit vstupné. Pro pár to byly tři tisíce, pro samotnou ženu tisíc korun.

Jenže potom, co pánové na účet peníze poslali, žena se jim už neozvala. A vstupné zůstalo na kontě podvodníka z Kladna. V současnosti policie ví o 163 podvedených mužích, zdaleka to ale nebude konečný počet. Okradení pocházejí ze všech koutů republiky. Policie podvodníka už jednou vzala do vazby, soud ho ale propustil a trestní stíhání tak probíhá na svobodě. A poškozených stále přibývá.

Témata: podvod | Muži
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama