Vydával se za ženu a lákal muže na sex. Přišel si na statisíce

Česká Lípa - Více než stovka mužů se nechala napálit pod vidinou nezávazného sexu a přišli o tisíce korun. Mladík z Kladna se totiž vydával na erotických seznamkách za ženu a za setkání si nechal předem zaplatit. Na sjednanou schůzku ale nedorazil. Přišel si nejméně na 700 tisíc korun.

Ilustrační foto
doporučujeme

Sexuchtiví muži na Českolipsku by se měli mít na pozoru. Šestadvacetiletý podnikavec si tam totiž rozjel dost výnosný byznys. Na internetových seznamkách se prezentuje jako žena, která hledá nezávazný sex. Kriminalisté pány před takovým inzerátem varují a doporučují, aby na něj nereagovali.

Ve chvíli, kdy se podvodníkovi zájemce na inzerát ozval, vysvětlil, za jakých podmínek je ochoten se s ním osobně sejít. "V inzerátu o sobě tvrdil, že je vdaná, dobře situovaná žena, která má za manžela známého a úspěšného podnikatele, a proto si nemůže dovolit schůzku na veřejnosti. Proto navrhoval první schůzku na swingers party, kam má přístup jen uzavřená společnost a riziko vyzrazení schůzky je tak minimální," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Pokud měl muž o setkání s falešnou ženou i nadále zájem, obdržel email od fiktivní společnosti pořádající tuto akci, a to včetně obchodních podmínek. Uvedeny byly také informace o termínu konání párty a číslo účtu, na který měli muži uhradit vstupné. Pro pár to byly tři tisíce, pro samotnou ženu tisíc korun.

Jenže potom, co pánové na účet peníze poslali, žena se jim už neozvala. A vstupné zůstalo na kontě podvodníka z Kladna. V současnosti policie ví o 163 podvedených mužích, zdaleka to ale nebude konečný počet. Okradení pocházejí ze všech koutů republiky. Policie podvodníka už jednou vzala do vazby, soud ho ale propustil a trestní stíhání tak probíhá na svobodě. A poškozených stále přibývá.

Témata: podvod | Muži
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bohumínský žhář údajně již v červnu ohrožoval rodinu plynovou pistolí,…

14.08.2020 15:42 Muž podezřelý ze zapálení bytu v Bohumíně prý rodinu už dříve ohrožoval plynovou pistolí. Policie…

Daňová kobra v akci: Policie vyšetřuje podvody se škodou přes 220 milionů

14.08.2020 09:38 Zlínští kriminalisté vyšetřují rozsáhlý případ daňových karuselových podvodů. Stíhají 16 fyzických…

74letý senior napadl ve Vysokém Mýtě dva lidi, jsou vážně zranění

13.08.2020 16:50 Muž a žena středního věku utrpěli ve středu večer zranění při napadení ve Vysokém Mýtě. Z útoku je…

Vandalové poničili výstavu o Miladě Horákové. Zcela nepochopitelné,…

10.08.2020 11:07 V noci na dnešek někdo poničil panely z výstavy připomínající vraždu Milady Horákové a procesy 50.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama