Otec znásilnil Sabinku a Denisku. Přistihla ho matka holčiček

Bratislava - Je jim jen 13 a 11 let a už museli čelit brutálnímu sexuálnímu násilí ze strany vlastního otce. Matka dětí se vrátila z noční a přistihla manžela přímo při činu.

Policie SR, ilustrační fotografie
doporučujeme

Muž v Novém Městě nad Váhom znásilňoval vlastní dcery, při odporném činu hop přistihla manželka a okamžitě ho nahlásila policii. Dnes s ním měl začít soud.

"Když jsem přišla z noční, tak jsem viděla, jak Sabinka leží na posteli, manžel je na ní, ona křičí, že ji to bolí, a on jí ho tam násilím cpe," řekla televizi Markíza matka zneužívaných dívek.

Soudce sice líčení otevřel, vzápětí ho ale odročil, protože nepřišel prokurátor. Je na dovolené. Otec dívek (37) vinu popírá. Vyšetření dcer, příbuzní a psychologové ale mají jasno.

"Udělal jim to víckrát," tvrdí matka. Na otázku, jak dlouho sexuální zneužívání asi trvalo, odpověděla: "To přesně nevím, ona mi toho Sabinka nechtěla moc říct. Ale bylo to vícekrát, co to s nimi dělal."

Podle matky nezneužíval jen starší Sabinu, ale i mladší Denisu "Deniska, ta z něj má panický strach, protože ji často bil řemenem po zádech." "Tam je takový potok, tam ji, když jí byly dva roky, tam ji chtěl utopit," doplnila babička zneužívaných dívek.

Matka se s otcem svých dětí minulý týden rozvedla. Příbuzní pro něj chtějí přísný trest. "Alespoň 15 let, nebo doživotí za toto. Sabina na tom byla psychicky strašně špatně, protože tu zneužíval nejvíc," uzavřela babička. Obžalovanému muži hrozí až 12 let vězení.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie stíhá sedm lidí kvůli prodeji drog na Kladensku

06.08.2020 18:24 Policisté obvinili sedm lidí z prodeje pervitinu a kokainu na Kladensku, hrozí jim až desetileté…

Policista při zásahu v chatové oblasti zastřelil muže

06.08.2020 13:30 Při zásahu v chatové oblasti u obce Smržov na Jindřichohradecku policista ve středu večer zastřelil…

Muž v Brně přepadl čerpací stanici, obsluze se omlouval

06.08.2020 09:55 Neznámý pachatel přepadl v první polovině července čerpací stanici v Heršpické ulici v Brně,…

Recidivista podle policie napáchal 30 trestných činů. Odcizil, co se dalo

05.08.2020 11:04 Z 30 trestných činů obvinila vyškovská policie dvaatřicetiletého recidivistu, je podezřelý…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama