Dítě v Mníšku žena (21) zabila kvůli novému příteli. Jedno už má

Mníšek pod Brdy - Děsivý čin jednadvacetileté Andrey, která ve čtvrtek v Mníšku pod Brdy zabila své novorozené miminko, dostává nové rozměry. Dívka je totiž matkou zhruba dvouleté holčičky, kterou podle vlastních vzkazů na Facebooku hluboce milovala.

Ilustrační foto
doporučujeme

Policie už teď ví, že dívka porodila v bytě rodičů svého přítele, když tam zrovna byla sama. Dítě pak v igelitové tašce odhodila do popelnice. Jenže se jí po porodu spustilo silné krvácení a když to přítel zjistil poslal ji do nemocnice. Tam lékař okamžitě odhalil, že dívka právě porodila a do věci se zapojila policie. Ta záhy objevila i tělíčko novorozené holčičky. Byla mrtvá.

Čin Andrey S. je o to hrůznější a nepochopitelnější, že už matkou je. Má zhruba dvouletou dcerku Bety. Její fotky přitom vystavuje na svém facebookovém profilu s láskyplnými komentáři. "Nikdy jsem neviděla krásnější úsměv. Nikdy jsem neviděla tak upřímné oči :) Nádherný smích, který vychází přímo od srdíčka :) Ještě nezkažená bytost :) Nejúžasnější človíček :)) Moje maličká Bety," píše Andrea S. u fotografie batolete, kterou zveřejnila před rokem.

Jinde o své dceři Bety píše: "Princezna moje nejkrásnější, můj slaďouš, moje zlatíčko." U dvou fotografií dcerky však připojila poněkud záhadný podotek: "chybí..." a "tak moc mi chybí". Není proto jasné, jestli dívka svou dceru skutečně vychovávala nebo to byl někdo jiný, třeba mezi příbuznými.

Motiv hrůzného činu se vyjasňuje ve spojení s přítelem Anderey S. Danielem. S ním dívka chodila teprve od března letošního roku. A to už byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Před přítelem i jeho rodiči a okolím ale těhotenství tajila. Z toho vyplývá děsivá skutečnost, že čin po celou dobu zřejmě plánovala - zřejmě ze strachu, aby ji přítel neodvrhl.

Dívce na jejím novém vztahu asi hodně záleželo. U společného selfie z května tohoto roku mu vzkazuje: "Nebýt tebe, úsměv by mi na tváři chyběl ještě hoodně dlouhou dobu... Spoustu věcí jsem si díky tobě uvědomila a jsem ti za to strašně vděčná :) Děkuji za všechno."

Témata: Vražda
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vandalové poničili výstavu o Miladě Horákové. Zcela nepochopitelné,…

10.08.2020 11:07 V noci na dnešek někdo poničil panely z výstavy připomínající vraždu Milady Horákové a procesy 50.…

Policisté hlídající GP Brno našli kradená elektrokola za 140 tisíc

09.08.2020 10:49 Policisté dohlížející v Brně na motocyklovou Grand Prix odhalili na dálnici D1 posádku vozu s…

V Česku loni přibylo trestně stíhaných cizinců, vyplývá ze zprávy o migraci

08.08.2020 10:34 V Česku loni přibylo trestně stíhaných cizinců, meziročně se jejich počet zvýšil o 3,9 procenta na…

Policie stíhá sedm lidí kvůli prodeji drog na Kladensku

06.08.2020 18:24 Policisté obvinili sedm lidí z prodeje pervitinu a kokainu na Kladensku, hrozí jim až desetileté…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama