Dítě v Mníšku žena (21) zabila kvůli novému příteli. Jedno už má

Mníšek pod Brdy - Děsivý čin jednadvacetileté Andrey, která ve čtvrtek v Mníšku pod Brdy zabila své novorozené miminko, dostává nové rozměry. Dívka je totiž matkou zhruba dvouleté holčičky, kterou podle vlastních vzkazů na Facebooku hluboce milovala.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto

Policie už teď ví, že dívka porodila v bytě rodičů svého přítele, když tam zrovna byla sama. Dítě pak v igelitové tašce odhodila do popelnice. Jenže se jí po porodu spustilo silné krvácení a když to přítel zjistil poslal ji do nemocnice. Tam lékař okamžitě odhalil, že dívka právě porodila a do věci se zapojila policie. Ta záhy objevila i tělíčko novorozené holčičky. Byla mrtvá.

Čin Andrey S. je o to hrůznější a nepochopitelnější, že už matkou je. Má zhruba dvouletou dcerku Bety. Její fotky přitom vystavuje na svém facebookovém profilu s láskyplnými komentáři. "Nikdy jsem neviděla krásnější úsměv. Nikdy jsem neviděla tak upřímné oči :) Nádherný smích, který vychází přímo od srdíčka :) Ještě nezkažená bytost :) Nejúžasnější človíček :)) Moje maličká Bety," píše Andrea S. u fotografie batolete, kterou zveřejnila před rokem.

Jinde o své dceři Bety píše: "Princezna moje nejkrásnější, můj slaďouš, moje zlatíčko." U dvou fotografií dcerky však připojila poněkud záhadný podotek: "chybí..." a "tak moc mi chybí". Není proto jasné, jestli dívka svou dceru skutečně vychovávala nebo to byl někdo jiný, třeba mezi příbuznými.

Motiv hrůzného činu se vyjasňuje ve spojení s přítelem Anderey S. Danielem. S ním dívka chodila teprve od března letošního roku. A to už byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Před přítelem i jeho rodiči a okolím ale těhotenství tajila. Z toho vyplývá děsivá skutečnost, že čin po celou dobu zřejmě plánovala - zřejmě ze strachu, aby ji přítel neodvrhl.

Dívce na jejím novém vztahu asi hodně záleželo. U společného selfie z května tohoto roku mu vzkazuje: "Nebýt tebe, úsměv by mi na tváři chyběl ještě hoodně dlouhou dobu... Spoustu věcí jsem si díky tobě uvědomila a jsem ti za to strašně vděčná :) Děkuji za všechno."

Témata: Vražda
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

GIBS obvinila policistu a dva muže, chtěli prodat roh nosorožce v Asii

14.12.2018 10:14 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z krajského ředitelství v Praze a…

Policie pátrá po původu utěrek, ležely u zavražděného na Českokrumlovsku

13.12.2018 14:01 Kriminalisté pátrají po původu utěrek, které ležely u zavražděného muže, jehož tělo nalezli lidé…

Žena, jejíž tělo se našlo v Teplicích, byla zavražděna. Policie hledá…

13.12.2018 09:51 Žena, jejíž tělo našel svědek ve středu ráno v Teplicích, byla zavražděna. Potvrdila to soudní…

Češka naletěla sňatkovému podvodníkovi, sliboval lásku a ropný vrt

12.12.2018 16:56 Žena naletěla podle policie sňatkovému podvodníkovi. Muž jí sliboval lásku a ropný vrt ve Spojených…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama