Rodiče usnuli u televize. Holčičku zatím roztrhal vzteklý pitbull

Londýn - Nechali holčičku samotnou v ložnici a stačila chvilka nepozornosti, aby se stala tragédie. Do pokoje se dostal pitbull a prokousl ani ne ročnímu miminku hrdlo. I přes všechny snahy se holčičku nepodařilo zachránit.

Přidejte svůj názor

Narozená miminka
doporučujeme

K hrozivé události došlo před rokem a půl v městečku Blackburn na severozápadě Anglie. Až teď ale byla matka Chloe schopná o tragédii promluvit, píše web Mirror.

V únoru loňského roku byla doma u svého tehdejší přítele Leeho, malou dcerku Avu vzala s sebou. Nenapadlo ji, že by ji mohl ohrozit pes, o kterém přítel tvrdil, že by neublížil mouše. Během noci ji byla dvakrát kontrolovat, potom si na chvilku zdřímla u televize.

Když přišla do ložnice potřetí, zdála se jí holčička bezvládná. Potmě si ale myslela, že jen hluboce spí. Vzala ji tedy do náruče a začala se s ní mazlit. Holčiččina hlavička ale pořád padala směrem dozadu. Až když Lee rozsvítil světlo, uviděli, co se skutečně stalo.

Ava měla úplně bílé rty, byla bledá a celá od krve. Na krku měla několik centimetrů hlubokou ránu, ze které silně krvácela. "Pamatuju si, že jsem slyšela, jak vydechla naposledy," vzpomíná zdrcená Chloe. Kromě toho měla holčička několik zlomených žeber, prokousnutou plíci a na hlavě, rukou i hrudi měla modřiny od toho, jak ji pes stiskl čelistmi.

I přesto, že Chloe okamžitě zavolala záchranku a dlouhých deset minut prováděla miminku masáž srdce, nepodařilo se ji zachránit. Aby toho nebylo málo, byla dokonce zatčena za zanedbání péče o dítě. Nic z toho se ale později neprokázalo.

Vyšlo naopak najevo, že agresivní pitbull nemá v okolí úplně nejlepší pověst. Místní mu říkali "zabiják", rok předtím totiž zakousnul sousedovu kočku. Navíc šlo o nebezpečné plemeno, které jeho majitel vlastnil ilegálně. Pes musel být utracen.

Po incidentu obrátil Lee svůj hněv proti Chloe. "Je lepší, že je mrtvá, než aby měla takovou matku, jakou jsi ty!"osočoval ji a vinil z toho, že i on přišel o své milované dítě, svého psa.

Chloe se o tragédii rozhodla mluvit až nyní, protože se jí s novým partnerem narodil syn a jí se všechny vzpomínky vrátily. Teď se snaží bojovat za to, aby lidé nikdy nenechávali své děti se psy samotné.

Loading...
Témata: Psi | děti | Velká Británie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nenávist vůči Romům a muslimům v ČR roste, policie zaznamenala víc útoků…

21.04.2019 16:52 Aktualizováno Policie loni zaznamenala 36 trestných činů motivovaných nenávistí proti Romům, o devět více než v…

Tragický konec pátrání: Muž byl nalezen mrtvý u skály v Adršpachu

20.04.2019 14:34 Pohřešovaný muž z Mladých Buků na Trutnovsku, který byl nezvěstný od konce minulého týdne, byl v…

Muži podezřelí z únosu dívky (5) jsou ve vazbě. Holčičku vytrhli babičce z…

19.04.2019 21:53 Dva muže, které policie podezírá z úterního únosu pětileté dívky, poslal dnes Obvodní soud pro…

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama