Dal si kokain, aby vydržel šichtu. Kapitána parníku už má policie

Praha - Kvůli neuvěřitelné hlouposti se dostali drogoví dealeři z Prahy za mříže. Drogy si předávali přímo před policejním vozem, kde byla nainstalována kamera. Jeden z členů gangu byl také kapitánem výletní lodi na Vltavě. Drogy tam prodával a sám pod vlivem kokainu parník také řídil.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Cesta do policejní cely začala pro drogový gang na Václavském náměstí. Dva dealeři si totiž troufli zaparkovat své auto přímo na místě rezervovaném pro policii. A když se objevilo policejní auto, nejen že neodjeli, ale udělali jen pár kroků stranou a přímo před policejním autem vybaveným kamerou si začali drogy předávat.

"Policisté si všimli zvláštního chování a proto přistoupili ke kontrole. Zjistili, že si dvojice přímo uprostřed Václavského náměstí přeprodala 20 gramů kokainu," uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Dvojice nakonec kriminalisty přivedla k třetímu členovi gangu. Ten byl kapitánem výletní lodi na Vltavě. A přímo na lodi plné turistů také drogy prodával. K prodeji docházelo nejčastěji na kapitánském můstku. Kromě toho, že kokain a marihuanu prodával, loď pod vlivem také řídil.

"Jak u výslechu sám řekl, práce na lodi je prý náročná. Proto si ten kokain musel dát, aby celou šichtu vůbec vydržel," řekl jeden z kriminalistů. Na lodi už si prý hledají nového kapitána.

Drogový gang byl zajímavý i tím, že dva jeho členové měli také legální práci, vlastnili reklamní agenturu. Celá trojice byla dobře finančně zajištěná. Jezdili luxusními vozy a na sociálních sítích se fotili nejen se zlatými řetězy, ale i drahým alkoholem a drogami na stole. V případě odsouzení jim hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Loading...
Témata: Drogy | gangy
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž, jehož tělo bylo v přístřešku bezdomovců, byl zavražděn

16.07.2019 13:43 Muž, jehož tělo našli hasiči 6. července při likvidaci požáru přístřešku bezdomovců v Praze…

Cizinci posprejovali Karlův most. Barbarství, rozčílil se primátor Hřib

16.07.2019 12:07 Policie zadržela dva cizince ve věku 23 a 30 let, kteří podle oznámení v pondělí večer posprejovali…

U Prahy čapli namol opilého řidiče. Neuvěříte, kolik měl promile

15.07.2019 16:58 V Mírovicích u Prahy policisté odhalili v sobotu odpoledne řidiče, který při orientační dechové…

Zaměstnanec na Brněnsku chtěl ukrást toxický kyanid, měl ho tři kila

15.07.2019 14:40 Devětačtyřicetiletý zaměstnanec firmy v Kuřimi na Brněnsku se podle policie pokusil z podniku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama