Dal si kokain, aby vydržel šichtu. Kapitána parníku už má policie

Praha - Kvůli neuvěřitelné hlouposti se dostali drogoví dealeři z Prahy za mříže. Drogy si předávali přímo před policejním vozem, kde byla nainstalována kamera. Jeden z členů gangu byl také kapitánem výletní lodi na Vltavě. Drogy tam prodával a sám pod vlivem kokainu parník také řídil.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Cesta do policejní cely začala pro drogový gang na Václavském náměstí. Dva dealeři si totiž troufli zaparkovat své auto přímo na místě rezervovaném pro policii. A když se objevilo policejní auto, nejen že neodjeli, ale udělali jen pár kroků stranou a přímo před policejním autem vybaveným kamerou si začali drogy předávat.

"Policisté si všimli zvláštního chování a proto přistoupili ke kontrole. Zjistili, že si dvojice přímo uprostřed Václavského náměstí přeprodala 20 gramů kokainu," uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Dvojice nakonec kriminalisty přivedla k třetímu členovi gangu. Ten byl kapitánem výletní lodi na Vltavě. A přímo na lodi plné turistů také drogy prodával. K prodeji docházelo nejčastěji na kapitánském můstku. Kromě toho, že kokain a marihuanu prodával, loď pod vlivem také řídil.

"Jak u výslechu sám řekl, práce na lodi je prý náročná. Proto si ten kokain musel dát, aby celou šichtu vůbec vydržel," řekl jeden z kriminalistů. Na lodi už si prý hledají nového kapitána.

Drogový gang byl zajímavý i tím, že dva jeho členové měli také legální práci, vlastnili reklamní agenturu. Celá trojice byla dobře finančně zajištěná. Jezdili luxusními vozy a na sociálních sítích se fotili nejen se zlatými řetězy, ale i drahým alkoholem a drogami na stole. V případě odsouzení jim hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Témata: Drogy | gangy
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama