Manažerka je stále nezvěstná. Firma nabízí půl milionu za informace

Praha - Pátrání stále pokračuje. Případ si převzala pražská mordparta. Firma, kde žena dělala manažerku, nabízí za informace půl milionu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Záhada zmizelé manažerky Jany Svobodové (foto zde) z pražských Kobylis pokračuje. Policistům, známým ani rodině se stále nedaří ji vypátrat. Zmizela beze stopy v polovině července. Naposledy ji viděli v zaměstnání v Argentinské ulici. Do místa svého trvalého bydliště už ale nedorazila. Poslední její výskyt byl detektivy zjištěn v kraji Vysočina, kde stopa končí.

"Svým blízkým do této doby o sobě nepodala žádnou zprávu, tedy žádnému z rodinných příslušníků ani nezavolala, ani neposlala sms. Navíc je její mobilní telefon ode dne zmizení nedostupný," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Podle něj policie případ v žádném případě nepodceňuje a dělají maximum pro to, aby ženu našli. Případ už si převzali do své kompetence kriminalisté 1. oddělení obecné kriminality , tedy slavná mordparta. "Tito detektivové přijali prozatím řadu poznatků, avšak tyto k vypátrání pohřešované nevedly," dodává Hulan.

Společnost, pro kterou pohřešovaná pracovala v manažerské pozici, nyní přišla s důležitým krokem. Vypsala odměnu půl miliónu korun pro toho, kdo poskytne konkrétní informace, které jednoznačně povedou k vypátrání ženy, ať už přímo, či cestou nálezu jejího vozidla, telefonu nebo jiných osobních věcí.

"Informace mohou občané oznámit buď na telefonní číslo 777 716 403, nebo přímo na bezplatnou linku tísňového volání Policie ČR 158," upozorňuje Hulan.

Šestačtyřicetiletá žena nebyla doposud nikdy pohřešována, a pokud se někdy z jakéhokoliv důvodu zdržela, vždy o tom rodinně napsala krátkou textovou zprávu, nebo rovnou zavolala. Žena využívá firemní vozidlo, konkrétně Ford Kuga stříbrné barvy, po kterém také policie marně pátrá.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Trojici z Jihlavy hrozí roky vězení, psa použili jako zbraň

18.07.2019 11:17 Jihlavská policie obvinila mladíka a dvě dívky, kteří použili psa jako zbraň. Poštvali ho na…

Muži dle policie napadli učitele, synovi jednoho z nich hrozila pětka na…

18.07.2019 10:51 Policie obvinila dva muže z napadení učitele jedné ze středních škol na Královéhradecku. Pedagoga…

Neznámý pachatel nastražil na koleje v Poříčí past, policie po něm pátrá

18.07.2019 09:48 Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý nastražil dřevěný kolík a hromádky kamení na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama