Otec v Uherském Brodě pobodal syna (23). Málem zemřel

Uherský Brod - Pokusem o vraždu skončila noční hádka otce se synem v Uherském Brodě. Jen díky rychlému zásahu zdravotníků se podařilo zachránit život mladšího z nich - dvaatřicetiletého muže. Jeho zdravotní stav je ale vážný.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Hluboká noc v centru Uherského Brodu - o přežití mladého muže rozhodovala každá vteřina. Zdravotníci dokonce zasahovali na náměstí, aby byl transport co nejrychlejší. "Dvaatřicetiletý muž utrpěl mnohočetná bodná poranění v oblasti hrudníku, byl letecky transportován do fakultní nemocnice," řekl mluvčí záchranářů Zlínského kraje Petr Olšan.

Vážně zraněný muž žije s rodiči. Sousedé z bytu často slýchávali hádky. Hlavně potom, co se oba muži opili. Stejné to bylo i včera. "Kluk přišel a chtěl jíst. No a on mu říká, že je vyžírka. On říká jaká vyžírka, já dělám, ty jsi na úřadě," popsala TV Nova počátek hádky manželka útočníka.

Sedmapadesátiletý nezaměstnaný muž vzájemnou rozepři neunesl - vzal kuchyňský nůž a syna bodl. "To byl mžik. Mě nenapadlo, že něco takového chytne. Já nevím, jak se to stalo. Snažila jsem se je roztrhnout," pokračovala v popisu manželka útočníka.

Pak už přijely tři sanitní vozy a dvě auta policistů. V nemocnici s pořezanýma rukama skončil i starší z mužů. "Kriminalisté v současné době prověřují bližší podrobnosti násilného trestného činu. V tuto chvíli je vyšetřování na samotném počátku, nebudeme proto poskytovat žádné bližší informace," pouze uvedl mluvčí policie Petr Jaroš.

Domácí hádka, která přerostla v pokus o vraždu, bude mít pokračování. S největší pravděpodobností totiž útočník skončí ve vazbě.

Témata: krimi | Uherský Brod
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Surový útok v Trutnově: Recidivista napadl muže, ten v nemocnici zemřel

22.02.2019 10:00 Muž v Trutnově před zábavním podnikem napadl v neděli 17. února jiného muže. Zraněný muž později v…

Chlapec (15) v Havlíčkově Brodě zaútočil nožem na spolužačku, skončil ve…

22.02.2019 09:45 Policie na Vysočině vyšetřuje případ napadení, při kterém patnáctiletý žák základní školy v…

Sbírka na Vojtíška s rakovinou byl podvod, policie obvinila dvě ženy

21.02.2019 16:40 Kriminalisté z Havlíčkova Brodu ukončili vyšetřování podvodné sbírky na nemocného Vojtíška.…

Záhadná smrt dítěte v Lounech: Policie obvinila mladíka ze závažných…

19.02.2019 10:10 Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v Lounech. Zadrželi mladého muže a obvinili ho z násilných…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama