Rodiče se zpili pod obraz, vrávorala i dcerka (3,5 roku)

Brno - Titul rodiče roku jen těžko získá pár z Brna, který v pátek pozdě večer objevili přivolaní strážníci. Muž i žena totiž byli opilí do němoty, vyspávali na ulici a bylo jim úplně fuk, že s sebou měli ani ne čtyřletou holčičku.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Brněnské strážníky na povedený rodičovský páreček upozornili v pátek v noci svědci. Ti volali, že se Ferrerovou ulicí potácí do půl těla svlečený muž se ženou, oba jsou pravděpodobně silně opilí a u sebe mají malé dítě.

"Ve čtvrt na jedenáct strážníci v potemnělé ulici skutečně uviděli ležícího polonahého muže, který si ovšem nejprve nevzpomínal ani na ženu, ani na dítě," popsal výjezd mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Hlídka se ovšem nenechala zaskočit a jeden ze strážníků dál prohledával okolí. A po chvíli slavil úspěch, když objevil bezvládnou ženu a vedle ležící malou holčičku v předzahrádce jednoho z domů.

"Čtyřiatřicetiletá matka nebyla schopná jakékoliv komunikace, oči měla vyvrácené a nereagovala na otázky. Malá holčička byla z celé situace silně rozrušená a chovala se zmateně. Navíc i ona měla nápadně vratkou chůzi, a protože strážníci nemohli vyloučit, že i ona je opilá, přivolali sanitu," vypráví Ghanem.

Matku s dcerou odvezli záchranáři do nemocnice, partnera ženy si převzali státní policisté. Zatím není jasné, jestli bude mít incident pro dospělé nějakou dohru na sociálce nebo přímo u policie.

Témata: krimi | Alkohol | děti
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vražda na benzínce v Nelahozevsi: Policie má novou stopu, žádá veřejnost o…

11.12.2018 17:08 Policie hledá v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi batoh značky Dakine červené…

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama