Rozpory v Kramného výpovědi? Takto ho zpražila soudkyně

Praha – Od čtvrtka pokračuje soud s Petrem Kramným (37), který měl podle obžaloby na dovolené v Egyptě zavraždit svou ženu Moniku (†36) a dceru Kláru (†8). Před soudem vypovídalo více než 30 svědků. Čím se Kramný snažil přesvědčit soudkyni, že svou rodinu nezabil?

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Petr Kramný
doporučujeme

Proti Kramnému vypovídala třeba jeho sestra Lenka, podle které její bratr ženu a dceru zabil. Sám Kramný byl podle svých slov překvapen, že mluvila o jeho agresivitě a problémovosti. „Bylo to účelové. V mládí jsme vycházeli dobře," cituje obviněného server Blesk.cz.

Celý proces je prý veden proti němu. Už teď Kramný podle svých slov cítí, že bude odsouzen a že mu nezbývá nic jiného, než se odvolat. „Senát je proti mně zaujatý," tvrdí údajný vrah své rodiny.

Znalci mimo jiné vyvrátili Kramného verzi o tom, že bylo všem špatně. Jako důvod smrti ženy a dívky určili zásah elektrickým proudem, který byl úmyslný.

„Zvraceli jsme a měli průjem. Bylo by hloupé vraždit elektřinou a předstírat nevolnost. Proč jsem tedy po údajné vraždě neodešel na bar či do města a netvrdil, že jsem je již našel mrtvé? Vše mám podle obžaloby připravené. Proč jsem si nenachystal toto?" oponoval podle serveru Kramný.

Nesrovnalosti nastaly i v případě posledního rozhovoru Kramného s dcerou. Podle lékařů musela dívka zemřít nejpozději v 17:30, Kramný ale uvedl, že s ní ještě v devět hodin mluvil. U soudu si pak tento rozpor uvědomil a raději mlčel. „Takže vy si tady poměrně detailně vzpomínáte, ale nedokážete říct, kdy jste naposledy viděl nějaký projev dcery," cituje server reakci soudkyně.

Kramný se brání mimo jiné tím, že kdyby svým „holkám" ublížil, hned by se přiznal, protože by se raději sám zabil. „„Prožívám bolest. Do toho jsem v abnormálním stresu, protože musím vysvětlovat něco, co jsem neudělal. Když přemýšlím, tak mám možná onen divný výraz," tvrdí obviněný.

Připustil také, že příčinou smrti by mohl být elektrický proud. „Pokud je možné zabít elektrickým proudem během pár sekund, je možné, abych usnul na záchodě a mezitím to někdo udělal," uvedl také.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama