Brutální loupež v Horusicích: Policie pátrá po černých páskách, pomozte

České Budějovice - V Horusicích na Táborsku pokračuje vyšetřování brutálního přepadení rodinné firmy. Kriminalisté nově pátrají po původu černých plastových pásek a žádají veřejnost o pomoc.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Pokud by měl někdo jakékoliv informace o výrobci, dovozci nebo prodejci, u něhož lze zakoupit černé plastové pásky o délce 36 cm s vyraženým nápisem "2S", má se obrátit na linku 158.

Minimálně tři pachatelé přepadli minulou středu firmu HF moto s.r.o. Martina Hadrávka, která se zabývá renovací veteránů a výrobou dílů do motocyklů značky Jawa a ČZ. Jeden muž útok nepřežil, dalších šest lidí bylo zraněno. Lupiči nepoužili střelné ani sečné zbraně, šlo o fyzické napadení. Z místa zmizela zatím nespecifikovaná částka.

Policie už dříve požádala o pomoc každého, kdo se v Horusicích ve středu 16. září od 19:00 do 22:00 pohyboval pěšky, vozem nebo na kole a mohl si všimnout pohybu lidí, vozidel nebo odstavených vozidel. Zvláště pak policie žádá o pomoc řidiče, kteří v uvedené době jeli po silnici kolem Horusic ve směru České Budějovice - Veselí nad Lužnicí a dále ve směru Veselí nad Lužnicí - Lomnice nad Lužnicí - Třeboň a všimli si pohybu lidí nebo vozidel, aby své informace předali kriminalistům prostřednictvím linky 158. Cenný by byl záznam z autokamery.

Loading...
Témata: krimi | loupež
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama