Svatba v Kladně se změnila v řež. Host pořezal dva muže

Kladno - Svatební oslava v jedné kladenské ubytovně skončila hádkou, kterou provázelo násilí. Jeden ze svatebčanů tam poranil nožem dva muže. Oba odvezla do nemocnice záchranná služba. Tam se z oslavy přesunula i řada podnapilých lidí, a protože hrozily další konflikty, muselo nemocnici obsadit hned několik policejních hlídek.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

Do kladenské nemocnice přijelo v devět hodin večer několik policejních aut. Strážci zákona obsadili hlavní vchod a hlídali také centrální příjem, kam před chvílí přivezli dva zraněné. Do nemocnice totiž zamířila celá řada jejich příbuzných a hrozilo, že by mohly vzplát emoce.

"V pátek po dvacáté hodině došlo k roztržce mezi svatebčany v Kladně - Dubí," uvedl mluvčí kladenské policie Jakub Vinčálek.

Vše se odehrálo na ubytovně v těsném sousedství fotbalového hřiště. Jeden muž tam poranil dva další nožem. Vše zklidnil až příjezd několika policejních hlídek. Zatímco se před nemocnici sjížděli příbuzní napadených, snažili se policisté u ubytovny zjistit, co se vlastně stalo.

Kdo zaútočil, se ale policistům zjistit podařilo. Teď musejí přijít na to, co všechno konfliktu předcházelo. "Muž, který poranil další dva, byl policisty následně dopaden," dodal policejní mluvčí. Zranění napadených nejsou příliš vážná, policisté tak případ vyšetřují jako výtržnictví.

Loading...
Témata: krimi | Násilí | svatba
Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama