Krejčíř sedí ve vazbě, jeho pražská vila čelí nájezdům zlodějů

Praha - Věci patřící ke slavné vile Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy rozkrádají zloději. Podnikatel je teď ve vazbě v Jižní Africe, kde čelí obvinění z několika vražd. Z jeho české vily se už ztratily bezpečnostní kamery i střechy ze zahradních domků.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

371

Srovnání rok starých fotografií vily Radovana Krejčíře se současným stavem ukazuje, že se stala terčem zlodějů. Zmizelo například světlo, bezpečnostní kamera, střechy dvou zahradních altánů a televizní antény někdo poškodil, když se je snažil ukrást.

Zloději si nakonec možná uvědomili, že anténa by jim vůbec k ničemu nebyla. Sloužila totiž pro příjem prvního kanálu z nedalekého vysílače Cukrák, odkud analogově vysílala televize Nova. Analogové vysílání tady ale skončilo před šesti lety.

Krejčířova vila přitom má jít do dražby, kterou už více než rok připravují exekutoři. Zatím neúspěšně. "Nebyla ještě vydána dražební vyhláška. Exekutor se aktuálně vypořádává se všemi námitkami účastníků řízení a třetích osob," řekl mluvčí Exekutorské komory David Sahula.

Chystaný prodej luxusní vily, ke které patří i rozsáhlé podzemní prostory včetně tajných místností,, se totiž snaží všemožně překazit právníci Krejčířových. Kdo se o dům v současné době stará ale není jasné. Formálně stále patří manželce Radovana Krejčíře Kateřině. A prý se tu občas objevují dělníci, kteří provádějí základní údržbu.

Krádeže věcí okolo vily nikdo nevyšetřuje, protože je nikdo nehlásil. Policie v Krejčířově vile zasahovala naposledy před třemi lety, když se do ní vloupal a na několik dní zabydlel bezdomovec. Udělal to už podruhé - hned po propuštění z vězení, ve kterém byl za první vloupání také do prázdné Krejčířovy vily.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama