Krejčíř sedí ve vazbě, jeho pražská vila čelí nájezdům zlodějů

Praha - Věci patřící ke slavné vile Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy rozkrádají zloději. Podnikatel je teď ve vazbě v Jižní Africe, kde čelí obvinění z několika vražd. Z jeho české vily se už ztratily bezpečnostní kamery i střechy ze zahradních domků.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

371
doporučujeme

Srovnání rok starých fotografií vily Radovana Krejčíře se současným stavem ukazuje, že se stala terčem zlodějů. Zmizelo například světlo, bezpečnostní kamera, střechy dvou zahradních altánů a televizní antény někdo poškodil, když se je snažil ukrást.

Zloději si nakonec možná uvědomili, že anténa by jim vůbec k ničemu nebyla. Sloužila totiž pro příjem prvního kanálu z nedalekého vysílače Cukrák, odkud analogově vysílala televize Nova. Analogové vysílání tady ale skončilo před šesti lety.

Krejčířova vila přitom má jít do dražby, kterou už více než rok připravují exekutoři. Zatím neúspěšně. "Nebyla ještě vydána dražební vyhláška. Exekutor se aktuálně vypořádává se všemi námitkami účastníků řízení a třetích osob," řekl mluvčí Exekutorské komory David Sahula.

Chystaný prodej luxusní vily, ke které patří i rozsáhlé podzemní prostory včetně tajných místností,, se totiž snaží všemožně překazit právníci Krejčířových. Kdo se o dům v současné době stará ale není jasné. Formálně stále patří manželce Radovana Krejčíře Kateřině. A prý se tu občas objevují dělníci, kteří provádějí základní údržbu.

Krádeže věcí okolo vily nikdo nevyšetřuje, protože je nikdo nehlásil. Policie v Krejčířově vile zasahovala naposledy před třemi lety, když se do ní vloupal a na několik dní zabydlel bezdomovec. Udělal to už podruhé - hned po propuštění z vězení, ve kterém byl za první vloupání také do prázdné Krejčířovy vily.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž, jehož tělo bylo v přístřešku bezdomovců, byl zavražděn

16.07.2019 13:43 Muž, jehož tělo našli hasiči 6. července při likvidaci požáru přístřešku bezdomovců v Praze…

Cizinci posprejovali Karlův most. Barbarství, rozčílil se primátor Hřib

16.07.2019 12:07 Policie zadržela dva cizince ve věku 23 a 30 let, kteří podle oznámení v pondělí večer posprejovali…

U Prahy čapli namol opilého řidiče. Neuvěříte, kolik měl promile

15.07.2019 16:58 V Mírovicích u Prahy policisté odhalili v sobotu odpoledne řidiče, který při orientační dechové…

Zaměstnanec na Brněnsku chtěl ukrást toxický kyanid, měl ho tři kila

15.07.2019 14:40 Devětačtyřicetiletý zaměstnanec firmy v Kuřimi na Brněnsku se podle policie pokusil z podniku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama