Žena ubodala partnera v hotelu, pak běhala nahá po chodbě

Liberec - V hotelu v Liberci se stala vražda. Pravděpodobně vyšinutá žena tam přímo na pokoji ubodala svého partnera. Pak nahá a celá od krve běhala po chodbě. Než dorazila policie, zabarikádovala se v pokoji.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

"Vykoukl jsem na chodbu a viděl jsem, jak běhá kompletně nahatá mladá holka celá od krve a devastuje tam zařízení," řekl televizi Nova svědek události. "Všem nadávala, dobývala se do elektrického rozvaděče, chtěla vyhodit proud."

""Fakt jsme se báli. Jako jsem chlap, který se něčeho nebojí, ale když vidíte takovýhle zombie nahatý přede dveřmi, tak nevíte, co máte dělat," dodal svědek.

„Policisté přijali oznámení na linku tísňového volání včera v 15:30 hodin a ihned vyjeli k případu. Po příjezdu na místo našli v bytě muže bez známek života a poraněnou ženu. Do pozdních nočních hodin prováděli kriminalisté důkladné ohledání místa činu a zajišťovali stopy a další důkazní materiál," uvedl policejní mluvčí Petr Kmínek.

Lidé se schovávali za dveřmi, do kterých žena kopala. Když asi pětadvacetiletá žena zjistila, že lidé zavolali policii, zabarikádovala se v pokoji s mrtvým partnerem. Dveře zajistila skříněmi. Policistům nadávala a křičela, že je nechce vidět.

Policisté výzvu opakovali několikrát a když žena neotvírala, museli dveře vyrazit. Ženu zpacifikovali a vytáhli na chodbu a společně s lékaři se snažili muže oživit.

Ženu museli policisté odvézt do liberecké nemocnice, kde se na jednotce intenzivní péče musela podrobit chirurgickému zákroku.

"V souvislosti s tímto případem zadrželi dnes odpoledne liberečtí policisté osobu, která je v současné době v policejní cele. Nadále probíhá intenzivní šetření," uvedl policejní mluvčí Petr Kmínek.

Z jakého trestného činu ji policie obviní, bude jasné v nejbližších hodinách.

„V současné době jsou prováděny procesní úkony a probíhá další intenzivní šetření okolností a příčin této události. Bližší informace k tomuto případu budou zveřejněny až po zjištění a potvrzení dalších skutečností," dodal Kmínek.

Loading...
Témata: Policie ČR | Liberec
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

loading...

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama