Žena ubodala partnera v hotelu, pak běhala nahá po chodbě

Liberec - V hotelu v Liberci se stala vražda. Pravděpodobně vyšinutá žena tam přímo na pokoji ubodala svého partnera. Pak nahá a celá od krve běhala po chodbě. Než dorazila policie, zabarikádovala se v pokoji.

Přidejte svůj názor

371

"Vykoukl jsem na chodbu a viděl jsem, jak běhá kompletně nahatá mladá holka celá od krve a devastuje tam zařízení," řekl televizi Nova svědek události. "Všem nadávala, dobývala se do elektrického rozvaděče, chtěla vyhodit proud."

""Fakt jsme se báli. Jako jsem chlap, který se něčeho nebojí, ale když vidíte takovýhle zombie nahatý přede dveřmi, tak nevíte, co máte dělat," dodal svědek.

„Policisté přijali oznámení na linku tísňového volání včera v 15:30 hodin a ihned vyjeli k případu. Po příjezdu na místo našli v bytě muže bez známek života a poraněnou ženu. Do pozdních nočních hodin prováděli kriminalisté důkladné ohledání místa činu a zajišťovali stopy a další důkazní materiál," uvedl policejní mluvčí Petr Kmínek.

Lidé se schovávali za dveřmi, do kterých žena kopala. Když asi pětadvacetiletá žena zjistila, že lidé zavolali policii, zabarikádovala se v pokoji s mrtvým partnerem. Dveře zajistila skříněmi. Policistům nadávala a křičela, že je nechce vidět.

Policisté výzvu opakovali několikrát a když žena neotvírala, museli dveře vyrazit. Ženu zpacifikovali a vytáhli na chodbu a společně s lékaři se snažili muže oživit.

Ženu museli policisté odvézt do liberecké nemocnice, kde se na jednotce intenzivní péče musela podrobit chirurgickému zákroku.

"V souvislosti s tímto případem zadrželi dnes odpoledne liberečtí policisté osobu, která je v současné době v policejní cele. Nadále probíhá intenzivní šetření," uvedl policejní mluvčí Petr Kmínek.

Z jakého trestného činu ji policie obviní, bude jasné v nejbližších hodinách.

„V současné době jsou prováděny procesní úkony a probíhá další intenzivní šetření okolností a příčin této události. Bližší informace k tomuto případu budou zveřejněny až po zjištění a potvrzení dalších skutečností," dodal Kmínek.

Témata: Policie ČR | Liberec
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama