Žena ubodala partnera v hotelu, pak běhala nahá po chodbě

Liberec - V hotelu v Liberci se stala vražda. Pravděpodobně vyšinutá žena tam přímo na pokoji ubodala svého partnera. Pak nahá a celá od krve běhala po chodbě. Než dorazila policie, zabarikádovala se v pokoji.

371
doporučujeme

"Vykoukl jsem na chodbu a viděl jsem, jak běhá kompletně nahatá mladá holka celá od krve a devastuje tam zařízení," řekl televizi Nova svědek události. "Všem nadávala, dobývala se do elektrického rozvaděče, chtěla vyhodit proud."

""Fakt jsme se báli. Jako jsem chlap, který se něčeho nebojí, ale když vidíte takovýhle zombie nahatý přede dveřmi, tak nevíte, co máte dělat," dodal svědek.

„Policisté přijali oznámení na linku tísňového volání včera v 15:30 hodin a ihned vyjeli k případu. Po příjezdu na místo našli v bytě muže bez známek života a poraněnou ženu. Do pozdních nočních hodin prováděli kriminalisté důkladné ohledání místa činu a zajišťovali stopy a další důkazní materiál," uvedl policejní mluvčí Petr Kmínek.

Lidé se schovávali za dveřmi, do kterých žena kopala. Když asi pětadvacetiletá žena zjistila, že lidé zavolali policii, zabarikádovala se v pokoji s mrtvým partnerem. Dveře zajistila skříněmi. Policistům nadávala a křičela, že je nechce vidět.

Policisté výzvu opakovali několikrát a když žena neotvírala, museli dveře vyrazit. Ženu zpacifikovali a vytáhli na chodbu a společně s lékaři se snažili muže oživit.

Ženu museli policisté odvézt do liberecké nemocnice, kde se na jednotce intenzivní péče musela podrobit chirurgickému zákroku.

"V souvislosti s tímto případem zadrželi dnes odpoledne liberečtí policisté osobu, která je v současné době v policejní cele. Nadále probíhá intenzivní šetření," uvedl policejní mluvčí Petr Kmínek.

Z jakého trestného činu ji policie obviní, bude jasné v nejbližších hodinách.

„V současné době jsou prováděny procesní úkony a probíhá další intenzivní šetření okolností a příčin této události. Bližší informace k tomuto případu budou zveřejněny až po zjištění a potvrzení dalších skutečností," dodal Kmínek.

Témata: Policie ČR | Liberec
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vandalové poničili výstavu o Miladě Horákové. Zcela nepochopitelné,…

10.08.2020 11:07 V noci na dnešek někdo poničil panely z výstavy připomínající vraždu Milady Horákové a procesy 50.…

Policisté hlídající GP Brno našli kradená elektrokola za 140 tisíc

09.08.2020 10:49 Policisté dohlížející v Brně na motocyklovou Grand Prix odhalili na dálnici D1 posádku vozu s…

V Česku loni přibylo trestně stíhaných cizinců, vyplývá ze zprávy o migraci

08.08.2020 10:34 V Česku loni přibylo trestně stíhaných cizinců, meziročně se jejich počet zvýšil o 3,9 procenta na…

Policie stíhá sedm lidí kvůli prodeji drog na Kladensku

06.08.2020 18:24 Policisté obvinili sedm lidí z prodeje pervitinu a kokainu na Kladensku, hrozí jim až desetileté…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama