Kanibal zavraždil rodiče, jejich těla zneužil a zbytky hodil psům

Buenos Aires – Hodně nechutný a bestiální případ řeší argentinská policie. Pětadvacetiletý muž údajně zabil svou matku i nevlastního otce, sexuálně se na jejich tělech ukojil a pak jejich části snědl. Při všem mu měla pomáhat jeho nevlastní sestra a milenka v jedné osobě.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Zbraně

Argentinec Leandro Acosta (52) zavraždil svou matku Miryam Kowalczukovou (50) a jejího manžela a nevlastního otce Ricarda Kleina. Muž se k činu přiznal, dodal také, že mu jeho nevlastní sestra a milenka Karen Kleinová (22) pomohla zbavit se těl.

Karen Kleinová uvedla, že její nevlastní bratr nevlastního otce zastřelil ve spánku, když jeho matka vstoupila do dveří, zastřelil ji také. Mladík se pak na jejich těle údajně ukojil, mrtvoly pak rozkrájel a spálil. Zbytky pak hodil šesti rodinným psům.

Podle Acostovy právničky je muž pár zabil proto, že Klein jeho a jeho jedenáctiletého sourozence zneužíval. Pomáhat mu měla i dcera zavražděného Karen. Policie navíc tvrdí, že nevlastní sourozenci byli také milenci. Oba trvají na tom, že byli v minulosti Kleinem zneužíváni, ale že pohár přetekl až ve chvíli, kdy zjistili, že muž pohlavně zneužívá také jedenáctiletá dvojčata, která měl s Kowalczukovou.

Sexuální zneužívání podle deníku The Mirror mladý pár ohlásil na policii, ale když se nic nedělo, rozhodli se Acosta a Kleinová vzít spravedlnost do svých rukou. Počkali, až budou dvojčata ve škole a rodiče žijící ve městě Pilar ve východní Argentině zabili.

„Můj bratr byl složitý muž. Měl na děti málo času, mezi ním a jeho nevlastním synem vždycky panovaly spory. Věřím, že se něco dělo už delší dobu," uvedl bratr zavražděného Kleina.

Acosta podle obhájkyně necítí lítost, ve skutečnosti se mu prý ulevilo, protože od dětství zneužíváním velmi trpěl. „Řekl mi, že snědl kousek mrtvoly. Bylo to pro něj téměř potěšením," dodala advokátka.

Zločin se provalil ve chvíli, kdy policisty zalarmoval příbuzný obětí, který se nemohl do domu rodiny dostat. Policie následně objevila v plechovce na verandě kusy pánevní kosti a obratlů. Vyšetřovatelé také zkoumají několik pytlů odpadků, které pár vyhodil na skládku.

Témata: argentina | Vražda | zbraně
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze došlo k brutálnímu znásilnění, policie pátrá po pachateli

15.03.2019 13:09 Policie dnes informovala o případu brutálního znásilnění, které se odehrálo už předminulý víkend…

Žena naletěla podvodníkovi, nabízel jí peníze od teroristů

13.03.2019 13:41 Téměř o 300.000 korun připravil podle policie ženu z Brněnska podvodník na internetu. Nabízel jí,…

"Falešný" agresivní policista kasíroval řidiče. Policie přiznala, že patří…

11.03.2019 20:30 Českou republiku dnes zasáhl případ údajně falešného policisty, který se pokusil zkasírovat řidiče…

Hádka v Jablonci se zvrtla: Žena několikrát bodla svého manžela

11.03.2019 10:31 Pětašedesátiletá žena v neděli večer v bytě v Jablonci nad Nisou po hádce několikrát bodla nožem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama