Kanibal zavraždil rodiče, jejich těla zneužil a zbytky hodil psům

Buenos Aires – Hodně nechutný a bestiální případ řeší argentinská policie. Pětadvacetiletý muž údajně zabil svou matku i nevlastního otce, sexuálně se na jejich tělech ukojil a pak jejich části snědl. Při všem mu měla pomáhat jeho nevlastní sestra a milenka v jedné osobě.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Zbraně
doporučujeme

Argentinec Leandro Acosta (52) zavraždil svou matku Miryam Kowalczukovou (50) a jejího manžela a nevlastního otce Ricarda Kleina. Muž se k činu přiznal, dodal také, že mu jeho nevlastní sestra a milenka Karen Kleinová (22) pomohla zbavit se těl.

Karen Kleinová uvedla, že její nevlastní bratr nevlastního otce zastřelil ve spánku, když jeho matka vstoupila do dveří, zastřelil ji také. Mladík se pak na jejich těle údajně ukojil, mrtvoly pak rozkrájel a spálil. Zbytky pak hodil šesti rodinným psům.

Podle Acostovy právničky je muž pár zabil proto, že Klein jeho a jeho jedenáctiletého sourozence zneužíval. Pomáhat mu měla i dcera zavražděného Karen. Policie navíc tvrdí, že nevlastní sourozenci byli také milenci. Oba trvají na tom, že byli v minulosti Kleinem zneužíváni, ale že pohár přetekl až ve chvíli, kdy zjistili, že muž pohlavně zneužívá také jedenáctiletá dvojčata, která měl s Kowalczukovou.

Sexuální zneužívání podle deníku The Mirror mladý pár ohlásil na policii, ale když se nic nedělo, rozhodli se Acosta a Kleinová vzít spravedlnost do svých rukou. Počkali, až budou dvojčata ve škole a rodiče žijící ve městě Pilar ve východní Argentině zabili.

„Můj bratr byl složitý muž. Měl na děti málo času, mezi ním a jeho nevlastním synem vždycky panovaly spory. Věřím, že se něco dělo už delší dobu," uvedl bratr zavražděného Kleina.

Acosta podle obhájkyně necítí lítost, ve skutečnosti se mu prý ulevilo, protože od dětství zneužíváním velmi trpěl. „Řekl mi, že snědl kousek mrtvoly. Bylo to pro něj téměř potěšením," dodala advokátka.

Zločin se provalil ve chvíli, kdy policisty zalarmoval příbuzný obětí, který se nemohl do domu rodiny dostat. Policie následně objevila v plechovce na verandě kusy pánevní kosti a obratlů. Vyšetřovatelé také zkoumají několik pytlů odpadků, které pár vyhodil na skládku.

Loading...
Témata: argentina | Vražda | zbraně
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Jihlavě našli mrtvého muže, policie případ vyšetřuje

17.11.2019 14:42 Kriminalisté prověřují okolnosti úmrtí jednapadesátiletého muže, který byl nalezený v sobotu…

Policie hledá agresora. V Praze udeřil pěstí 10letého chlapce

16.11.2019 13:07 Policie hledá neznámého muže, který na ulici v pražském Karlíně bezdůvodně udeřil pěstí…

Muž ukradl auto i s kojencem. V kauze figuruje další podezřelá osoba

15.11.2019 10:08 Policie ve čtvrtek obvinila z krádeže čtyřiatřicetiletého muže, který minulý týden odcizil před…

Muž usnul na kapotě auta. Když ho majitel shodil, stalo se něco děsivého

14.11.2019 14:57 Devětatřicetiletý muž zaútočil v Otrokovicích na Zlínsku s nožem v ruce na řidiče, kterému předtím…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama