Brutálně znásilňoval nevlastní dceru. Matka nevěří, že to udělal

Děčín - Za opakované znásilnění čtrnáctileté dívky stanul před ústeckým krajským soudem dvaatřicetiletý muž z Děčínska. Obžalovaný je přitom přítelem dívčiny matky a s obětí žil ve společné domácnosti. Přestože se jedná o násilníka, kterého musela policie několikrát z bytu vykázat, matka dívky stále nevěří, že se sexuálních útoků na její dceři dopustil.

Přidejte svůj názor

Soudy, ilustrační fotografie
doporučujeme

Muž měl dívku znásilňovat opakovaně doma v obýváku a dětském pokoji. Dívka dodnes trpí psychickými problémy. K poslednímu a velmi surovému znásilnění mělo dojít letos v březnu, pak už dívka zneužívání ohlásila a muže zatkla policie.

Ten už měl potyčky se zákonem několikrát, především kvůli agresivnímu chování. Napadal prý celou rodinu své přítelkyně, opakovaně je bil a musel kvůli tomu být dvakrát vykázán z bytu. Přesto se dívčina matka postavila na jeho stranu a u soudu řekla, že nevěří, by dceru znásilnil.

"Já nevím, co si mám myslet. Já opravdu nevím, protože ať je jaký je, tak to znásilnění mi tam nějak nezapadá. Ale je to možný, do člověka nevidíte, je to prostě rozporuplné, já opravdu nevím. Dcera nelže, já nevím co si mám myslet," svěřila se matka.

U soudu proto vypovídal i dívčin bratr. Ten uváděl, že obžalovaný měl na dívku mnohokrát sexuální narážky. Hlavní slovo zřejmě budou mít znalci, kteří určí jestli byla dívka schopna si znásilnění vymyslet. Obžalovanému u soudu hrozí až dvanáctileté vězení.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vražda v Nové Vsi: Senior utloukl sousedku, když odcházela do práce

21.11.2019 17:04 Aktualizováno Ke středeční vraždě ženy v Nové Vsi u Prahy se přiznal její sedmdesátiletý soused. Důvodem byly…

Cizinec v Praze ujížděl v kradeném BMW a havaroval, byl na speedu +VIDEO

21.11.2019 16:45 Řidič pod vlivem drogy speed dnes ujížděl v Praze policii v kradeném autě. Honička skončila, když v…

Nenávist a urážky na internetu? Doplatil na to další Čech, hrozí mu vězení

21.11.2019 11:20 Příbramští kriminalisté stíhají pětačtyřicetiletého muže kvůli veřejnému schvalování genocidy a…

Hádka v Javorníku se vyhrotila: Znesvářené rodiny napadly policisty

20.11.2019 16:46 Napadením dvojice zasahujících policistů skončila na začátku listopadu hádka rodin v Javorníku na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama