Nová stopa: Kdo jsou muži v autě zmizelé podnikatelky?

Jihlava - Policie nadále pátrá po zmizelé podnikatelce Janě Svobodové z Prahy. Ta zmizela 15. července. V 17:45 normálně odjela z Argentinské ulice v Praze. Policisté vystopovali auto a mobilní telefon na dálnici D8 a pak na D1 u Jihlavy. Teď zveřejnila fotografii, jak její vůz řídí dva tajemní muži. Co jsou zač a kde v té době byla Jana?

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Šestačtyřicetiletá Jana Svobodová opustila ve středu 15. července normálně svojí kancelář, zašla si do relaxačního studia a v 17:45 opustilo její auto parkoviště. Chvíli se pohybovalo po Praze. Policisté pak zjistili, že po dálnici D8 jelo směrem na Lovosice.

Policisté nyní zveřejnili fotografii (zde), jak automobil řídí dva neznámí muži. Fotografii pořídily kamery po 19. hodině, když se vozidlo vracelo směrem na Prahu.

S určitostí mohou policisté říct, že se vůz otáčel ve Velemíně, tedy na konci dálnice D8 u Lovosic. Cesta z Prahy sem obvykle trvá 40 minut, auto Jany Svobodové ale potřebovalo hodinu.

Policie teď zjišťuje, kde se vozidlo zdrželo a proč. Jisté je, že cestou zpět na předních sedadlech seděli dva muži, jestli byla podnikatelka ve voze, ale policisté netuší.

Poslední stopu zaznamenali ve 21:12 u obce Antonínův Důl, tedy na 112 km dálnice D1, kde se z dálnice sjíždí na Jihlavu nebo Havlíčkův Brod. Tady se odmlčel telefon pohřešované ženy. Není ovšem jasné, jestli ho v tu chvíli měla u sebe, nebo jestli jej jen někdo vypnul.

Firma, pro níž žena pracovala, vypsala za informace, které povedou k jejímu nalezení, odměnu 500 000 Kč. Tu už zdvojnásobila na rovný milion. Foto ženy zde.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze došlo k brutálnímu znásilnění, policie pátrá po pachateli

15.03.2019 13:09 Policie dnes informovala o případu brutálního znásilnění, které se odehrálo už předminulý víkend…

Žena naletěla podvodníkovi, nabízel jí peníze od teroristů

13.03.2019 13:41 Téměř o 300.000 korun připravil podle policie ženu z Brněnska podvodník na internetu. Nabízel jí,…

"Falešný" agresivní policista kasíroval řidiče. Policie přiznala, že patří…

11.03.2019 20:30 Českou republiku dnes zasáhl případ údajně falešného policisty, který se pokusil zkasírovat řidiče…

Hádka v Jablonci se zvrtla: Žena několikrát bodla svého manžela

11.03.2019 10:31 Pětašedesátiletá žena v neděli večer v bytě v Jablonci nad Nisou po hádce několikrát bodla nožem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama