Nová stopa: Kdo jsou muži v autě zmizelé podnikatelky?

Jihlava - Policie nadále pátrá po zmizelé podnikatelce Janě Svobodové z Prahy. Ta zmizela 15. července. V 17:45 normálně odjela z Argentinské ulice v Praze. Policisté vystopovali auto a mobilní telefon na dálnici D8 a pak na D1 u Jihlavy. Teď zveřejnila fotografii, jak její vůz řídí dva tajemní muži. Co jsou zač a kde v té době byla Jana?

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Šestačtyřicetiletá Jana Svobodová opustila ve středu 15. července normálně svojí kancelář, zašla si do relaxačního studia a v 17:45 opustilo její auto parkoviště. Chvíli se pohybovalo po Praze. Policisté pak zjistili, že po dálnici D8 jelo směrem na Lovosice.

Policisté nyní zveřejnili fotografii (zde), jak automobil řídí dva neznámí muži. Fotografii pořídily kamery po 19. hodině, když se vozidlo vracelo směrem na Prahu.

S určitostí mohou policisté říct, že se vůz otáčel ve Velemíně, tedy na konci dálnice D8 u Lovosic. Cesta z Prahy sem obvykle trvá 40 minut, auto Jany Svobodové ale potřebovalo hodinu.

Policie teď zjišťuje, kde se vozidlo zdrželo a proč. Jisté je, že cestou zpět na předních sedadlech seděli dva muži, jestli byla podnikatelka ve voze, ale policisté netuší.

Poslední stopu zaznamenali ve 21:12 u obce Antonínův Důl, tedy na 112 km dálnice D1, kde se z dálnice sjíždí na Jihlavu nebo Havlíčkův Brod. Tady se odmlčel telefon pohřešované ženy. Není ovšem jasné, jestli ho v tu chvíli měla u sebe, nebo jestli jej jen někdo vypnul.

Firma, pro níž žena pracovala, vypsala za informace, které povedou k jejímu nalezení, odměnu 500 000 Kč. Tu už zdvojnásobila na rovný milion. Foto ženy zde.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Jihlavě našli mrtvého muže, policie případ vyšetřuje

17.11.2019 14:42 Kriminalisté prověřují okolnosti úmrtí jednapadesátiletého muže, který byl nalezený v sobotu…

Policie hledá agresora. V Praze udeřil pěstí 10letého chlapce

16.11.2019 13:07 Policie hledá neznámého muže, který na ulici v pražském Karlíně bezdůvodně udeřil pěstí…

Muž ukradl auto i s kojencem. V kauze figuruje další podezřelá osoba

15.11.2019 10:08 Policie ve čtvrtek obvinila z krádeže čtyřiatřicetiletého muže, který minulý týden odcizil před…

Muž usnul na kapotě auta. Když ho majitel shodil, stalo se něco děsivého

14.11.2019 14:57 Devětatřicetiletý muž zaútočil v Otrokovicích na Zlínsku s nožem v ruce na řidiče, kterému předtím…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama