Firma nabízí milion za nalezení manažerky

Praha - Záhada zmizelé manažerky Jany Svobodové z pražských Kobylis pokračuje. Policistům, známým ani rodině se stále nedaří ji vypátrat. Zmizela beze stopy v polovině července. Naposledy ji viděli v zaměstnání v Argentinské ulici. Do místa svého trvalého bydliště už ale nedorazila. Poslední její výskyt byl detektivy zjištěn v kraji Vysočina, kde stopa končí.

Přidejte svůj názor

Policie zveřejnila snímek vozu, kterým pohřešovaná Jana Svobodová odjela. V autě jsou dvě osoby

"Svým blízkým do této doby o sobě nepodala žádnou zprávu, tedy žádnému z rodinných příslušníků ani nezavolala, ani neposlala sms. Navíc je její mobilní telefon ode dne zmizení nedostupný," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Podle něj policie případ v žádném případě nepodceňuje a dělají maximum pro to, aby ženu našli. Případ už si převzali do své kompetence kriminalisté 1. oddělení obecné kriminality , tedy slavná mordparta. "Tito detektivové přijali prozatím řadu poznatků, avšak tyto k vypátrání pohřešované nevedly," dodal už dříve Hulan.

Společnost, pro kterou pohřešovaná pracovala v manažerské pozici, nyní přišla s důležitým krokem. Vypsala odměnu milión korun pro toho, kdo poskytne konkrétní informace, které jednoznačně povedou k vypátrání ženy, ať už přímo, či cestou nálezu jejího vozidla, telefonu nebo jiných osobních věcí.

"Informace mohou občané oznámit buď na telefonní číslo 777 716 403, nebo přímo na bezplatnou linku tísňového volání Policie ČR 158," upozorňuje Hulan.

Šestačtyřicetiletá žena nebyla doposud nikdy pohřešována, a pokud se někdy z jakéhokoliv důvodu zdržela, vždy o tom rodinně napsala krátkou textovou zprávu, nebo rovnou zavolala. Žena využívá firemní vozidlo, konkrétně Ford Kuga stříbrné barvy, po kterém také policie marně pátrá.

Témata: únos / rukojmí
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Ostravští policisté pátrají po příčné flétně, stojí 140 tisíc korun

15.01.2019 13:01 Krádež příčné flétny za zhruba 140.000 korun vyšetřují ostravští policisté. Přišla o ni…

Vražda v Pardubicích: Opilec při hádce pobodal svého otce, ten zraněním…

15.01.2019 11:56 Policie obvinila z vraždy devětadvacetiletého muže, který podle ní v pátek 11. ledna v opilosti v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama