Pražský právník našel v poště ruku. Policie hledá dvě ženy

Praha - Případ jako vystřižený z amerických gangsterských filmů řeší policisté v hlavním městě. Jednomu pražskému advokátovi totiž kdosi poslal nechutnou zásilku, která adresáta pořádně vylekala.

Přidejte svůj názor 1 komentář

371
doporučujeme

Pátého října dostal právník podivný poštovní balík. " Po jeho otevření se ale bez jakékoliv nadsázky doslova zděsil. Balík totiž obsahoval cosi, co vypadalo jako useknutá lidská ruka v gumové rukavici, podložená a překrytá dvěma kusy zeminy s mechem," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Adresát nečekal a okamžitě zavolal policii.

Případ si okamžitě vzali na starosti pražští kriminalisté. "Ti potřebovali prioritně zjistit, zda je obsah zásilky skutečně částí lidského těla. Proto ohledal obsah balíčku výjezdový lékař. Ten pak konstatoval, že se nejedná o tkáň lidskou, nýbrž zvířecí," dodává Hulan. Kriminalistický technik následně zjistil, že "vtipálek" použil vepřové maso.

I když ruka nebyla lidská, odesílatel podle policistů měl v úmyslu právníkovi vyhrožovat. Advokát totiž dříve upozornil jednoho ze svých klientů na podezřelé machinace ze strany klientových dodavatelů v hodnotě milionů korun. Úkolem policistů tedy je zjistit, kdo nechutnou zásilku odeslal.

Po krátkém pátrání zjistili, že balíček podaly na jedné ze zlínských pošt dvě ženy. Jejich podobu zachytily bezpečnostní kamery a policisté žádají veřejnost o jakoukoli informaci o nich na lince 158.

Loading...
Témata: Policie ČR | Praha
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama